Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez ProBeMeSkill
      Potrzeba  by ktos   wbijal na serw  czasami z adminow  nie muwie ze non stop  siedziec  ale czasami wbic   bo co chwile jakies dzieci w chodza  dzis  chyba  z 3  dzieciakow  naraz  latalo na wh   i aim ..  masakra ...  potrzeba  jakiegos  nadzoru  troche    dziekuje  za  wysluchanie mojej uwagi  
    • Przez ZyWiecki
      Z tego co widzę mała jest aktywność adminów na DD2 rano i koło południa. Albo jak siedzą to 3 na raz a potem żadnego. Aktualnie jest 18 graczy w tym 4 do zbanowania. Grać się nie da a Wy mówicie że mało godzin na serwerze? To pozdro.. Powodzenia..
    • Przez Trance
      Witam. Jak wiecie jest robiony Serwer Cs source. Potrzebuje 2 adminów. Serwer będzie dd2 lub ffa. Proszę pisać podania pod postem.

      Imię:
      Wiek :
      Doświadczenie :
      Dlaczego akurat ty?:
      Steam :
      Ile możesz poświęcić czasu na serwer?:

      Zapraszam. Podania składamy do Jutra czyli 29 maja 2015r. Godzina 10.
    • Przez Sn1CkY
      W związku z występującymi w chwili obecnej
      niskimi stanami krwi, zwracamy się z gorącą prośbą
      do Mieszkańców Warszawy i woj. mazowieckiego
      o JEJ oddawanie.

      Więcej informacji (kiedy nie można oddawać, jak wygląda przebieg takiego pobrania itp) tutaj--> KLIK 
      Krew jest potrzebna wszędzie i zawsze. Niczym się nie zarazisz, bo każdy dostaje swój fabrycznie zapakowany sprzęt. Przy okazji zrobią Ci darmowe badania, jeżeli będzie coś nie tak - dostaniesz informację do domu. Zwracają pieniądze za bilety, dają zaświadczenia do pracy/uczelni i torbę czekolad :-)
      PS.Wujcio Seba zbliża się wielkimi krokami do 1l !
    • Przez ChwialekK
      Siedzę sobie spokojnie na kompie jak codzień, dostaję na steam wiadomość od pana per "Magik" że dostał bana na DD2 i pyta mi się za co. Wchodzę sobie na pimp517.gameclan, szukam bana i widzę "Magik : Aktywny". Patrzę na dole kilka banów NA NICK "Magik". Ale co z tego, skoro SID i IP jest inne... Admini sprawdzajcie po SID i IP a nie po nicku, ja sobie mogę zrobić nick (randomowy ban) .: OMG TO Ja, usunąć avatar na steamie, wbiję na serwer i co, też dostanę bana bo mam taki nick ? Ogarnijcie się.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...