Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ChwialekK

Apelacja do adminów

Polecane posty

Siedzę sobie spokojnie na kompie jak codzień, dostaję na steam wiadomość od pana per "Magik" że dostał bana na DD2 i pyta mi się za co. Wchodzę sobie na pimp517.gameclan, szukam bana i widzę "Magik : Aktywny". Patrzę na dole kilka banów NA NICK "Magik". Ale co z tego, skoro SID i IP jest inne... Admini sprawdzajcie po SID i IP a nie po nicku, ja sobie mogę zrobić nick (randomowy ban) .: OMG TO Ja, usunąć avatar na steamie, wbiję na serwer i co, też dostanę bana bo mam taki nick ? Ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ProBeMeSkill
      Potrzeba  by ktos   wbijal na serw  czasami z adminow  nie muwie ze non stop  siedziec  ale czasami wbic   bo co chwile jakies dzieci w chodza  dzis  chyba  z 3  dzieciakow  naraz  latalo na wh   i aim ..  masakra ...  potrzeba  jakiegos  nadzoru  troche    dziekuje  za  wysluchanie mojej uwagi  
    • Przez ZyWiecki
      Z tego co widzę mała jest aktywność adminów na DD2 rano i koło południa. Albo jak siedzą to 3 na raz a potem żadnego. Aktualnie jest 18 graczy w tym 4 do zbanowania. Grać się nie da a Wy mówicie że mało godzin na serwerze? To pozdro.. Powodzenia..
    • Przez Trance
      Witam. Jak wiecie jest robiony Serwer Cs source. Potrzebuje 2 adminów. Serwer będzie dd2 lub ffa. Proszę pisać podania pod postem.

      Imię:
      Wiek :
      Doświadczenie :
      Dlaczego akurat ty?:
      Steam :
      Ile możesz poświęcić czasu na serwer?:

      Zapraszam. Podania składamy do Jutra czyli 29 maja 2015r. Godzina 10.
    • Przez ChwialekK
      Witam serdecznie, chciałbym każdego ze steamem zachęcić do napisania podania o admina Przydałby się ktoś jeszcze [dzisiaj - czyli piątek wieczór siedzę sam na serwie i nie do końca ogarniam]. Pozdrawiam ;]
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...