Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mr. Wąsik

User
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Kolejny problem. Na grze jak ktoś mowi coś przez micro to tylko MIGA i nic nie slychac. Nie widać go trwale tylko miga cały czas. Proszę o pomoc
 2. Problem z renderowaniem! :[ Na rożnych serverach jb mam problem z lagami.. Na zabawie chowany mam lagi. W innych wersjach cs zawsze miałem renderowanie na D3D a, teraz muszę mieć OpenGL. Nie jest mi to na rękę. Zrobisz coś z tym?
 3. Mr. Wąsik

  Podanie

  Wielkie NIE! + Wiek - 5 sensownych postów? Sensowne można uznać 2 wypowiedzi pod podaniami nie licząc tego podania - Piszesz 102h, a ja widzę 104, ale minuty przegrane na serverze, a 104 minuty to 1h44min! + Składka - W pierwszym podaniu napisałeś znajomość AMX 1/10 a teraz nagle 4/10? Nie wierzę! -/+ Co do tego micro nie był bym taki pewny. Często trzeszczy i cię nie słychać! - Brak kontaktu GG - I coś od siebie.. Nie ogarniasz świata! Mówię ci pilnuj tamtych drzwi a ty stoisz i nie ogarniasz. Jeśli prostego polecenia nie ogarniasz to Strażnika też nie ogarniesz! NIE OGARNIESZ TEJ FUNKCJI
 4. WIELKIE TAK! + Ogarnięty (znam go od kiedy zaczął grać na JB .::PiTeR::. 'a) + Zna bdb regulamin! + Wiek! + Poparcie u wielu graczy! + Co do AMX'a nie jestem pewny, ale załóżmy że wierzę POWODZENIA!
 5. Ekhem.. Demka nie ma! A skarga nie sluszna bo byly fk! Ty i WILQu. To nie były txt. Siedzieliśmy w miejscu łatwo dostępnym. Nawet non vip by tam wszedł a to że nie umieliście to nie oznacza że to są textury. Był chowany , a zabiliście 5 osob albo 4 bez oznaczenia więźnia i nie pozwoliliście mu wybrac koloru! Powodzenia!
 6. PanCzFanY, prosił bym cię o sygnę z moim nickiem na tym oto obrazku. Każdą grafikę ocenię na 9/10, no może tą pro^babci na 8/10. Punkciki reputacji dla cb
 7. Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 17:03 Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Mr. Wasik Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Mr. Wasik Mapa (Miejsce akcji): jail_akd_snowday Powód/ody (Podaj powód skargi): Dałem zabawę gdy był duszek. IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): 83.4.156.29 moje ip Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): Nie trzeba sam się przyznaję.
 8. Nie wiem czy to ma sens... Po pierwsze! Oskarżasz dwóch STRAŻNIKÓW o to że nie zareagowali na FK wykonanego przez .::FoCuS::. 'a . Jaką masz pewność że nie napisali mu na u@ "Ej, FoCuS zrobiłeś FK na Patryczku" czy coś w tym stylu? Po drugie! Oni i tak nic nie poradzą. Jedyne co mogą to kick' ować i przenosić do innej drużyny. Nie mogą dać mu bana! Po trzecie! .::FoCuS::. też ma admina, więc mogłeś pisać do niego na u@ że zrobił FK!
 9. Jestem na OGROMNE TAK! +Wiek? Rocznikowo 16. Do grudnia nie daleko +Znam go długo i wiem że ogarnia +Na forum się udziela widać +2 razy mi dupę ratował będąc na innych sieciach w UBT JESTEM ZA WSTĄPIENIEM FOCUSA DO UBT!

×
×
 • Create New...