Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bastex

User
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About Bastex

 • Rank
  Aktywny

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Nie podano

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. UBT, zdecydowanie za długo już skarga stoi nieruszona. Nie rozumiecie co do Was piszę... Mniejsza już o to...
 2. Co za problem wbić na minutę na serwer i dać perma? Chociażby napisał że ma to w dupie czy tam po jego "nie ma czasu"... Nie piszesz od rzeczy...
 3. Twój nick: Bastex /ogjen kurvy Nick oskarżonego: pixel Serwer: western mod Mapa:de_nuke STEAM ID/IP: 9 | pixel | 83.28.14.114:21780 | Non Steam Rodzaj cheata: aim + wh Dowody:http://speedy.sh/vC6kQ/pixel2.dem Jeśli nie wystarcza Wam ta jedna akcja zobaczcie sobie HLTV. Ps. Pisałem do BlackDead'a wielokrotnie o tym co się dzieje na serwerze, nic go to nie interesuje..
 4. Na nie. Szczerze mówiąc w ogóle nie kojarzę Cię z serwera. Weź się porządnie za funkcję w Unban Team, nie staraj się o kolejne, dzisiejsza sytuacja pokazała, że to już Cię przerasta, a co dopiero jakbyś miał ogarniać prośby o ub i na dodatek starać się o porządek na serwerze.. Rozumiem, banował byś jakbyś grał, ale równie dobrze można by tak dać admina każdemu zaufanemu i doświadczonemu graczowi... P.S. Nie orientuję się jacy są obecnie admini na serwerze, czy jest gdzieś lista adminów ale jeśli funkcję mają nadal ludzie, którzy nie grają już na serwerze sugeruję żeby BlackDead zrobił selekcję.
 5. Bastex

  [Zbanowany] Nobody

  Informuję wszystkich, że gracz wbił na kilka rund na aktywnym banie więc może zapomnieć o ub. Jeśli zobaczycie go na serwerze proszę o danie perma Edit.@ Nie mam zwidów, mam świadka. Czy to była podszywka może sprawdzić tylko BlackDead (jeżeli w ogóle ktoś).
 6. Bastex

  [Zbanowany] Nobody

  To moja sprawa, powodu przez przypadek nie wpisałem tylko nadusiłem enter, przepraszam za ten fail. Na mapie cs_max, na której wyłapałeś bana obserwowaliśmy Cię z Masterem i obaj stwierdziliśmy, że nie masz rozrzutu więc pewnie używasz jakiegoś wspomagacza... Myślę, że to tyle z mojej strony, a resztą zajmie się team UB, czy ban zostaje, czy też nie. Edit.@ Na serwerze działa HLTV, tam są dowody. Możesz być tak miły i podrzucić link do demka jeśli już jest.
 7. http://cs-staraszkola.pl/topic/13040-vlax/#entry63950 Proszę ub team o zapoznanie się z tym oto tematem oraz zamknięcie go.
 8. Jeśli masz na myśli, ze Ja czy Else wydaliśmy chociaż złotówkę na tą grę, to jesteś w wielkim błędzie
 9. @Dumny, w takim razie miałbym tutaj wcześniej bana, a nie admina.. Obraziłeś mnie tym postem z informacją wyciągniętą z nosa...
 10. Tak. +Sympatyczna, czarna (chyba) +Coś tam ogarnia +Dość często widuję ją na serverze +Nie płacze, tylko zgłasza nieuczciwych graczy (Kłamie, to ja ją zmotywowałem!;c)
 11. Imię: Bartosz Nick: Bastex /ogjen kurvy Wiek: 17 Staż w Counter Strike: jakieś 1.5 roku na ns, z 3 lata na steamach (wliczając przerwy w grze) Byłeś już administratorem serwera?: Tak. Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 4- Link do profilu STEAM: http://steamcommunit...561197966973810 Posiadasz działający mikrofon?: Tak Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Byłem tutaj administratorem i sumiennie wykonywałem swoją pracę natomiast szanownemu H@ nie pasowało to, że kilku aimerom dałem bana z powodem "gunwo". Napisał, że Majster czy ktoś taki będzie pilnował porządku na serverze, okej, pogram jak normalny gracz, w spokoju bez obowiązków natomiast to co się teraz dzieje na serverze to jest jakaś kpina... Nie wiem czy Tytanowy Janusz i inni mają jeszcze adminy, ale jeśli tak to proponuję zrobić selekcję. Na serverze pokazuje się tylko Placek (wczoraj go tylko widziałem, kilka minut) i też chwilowo vENOM'a widziałem.. Wbija oczywiście Szanowny BlackDead jak się go kilkakrotnie poprosi. Rozumiem, że masz inne zajęcia w sprawach serverów, ale skoro nie chcesz żebym ja czy też Else truli Ci głowę przemyśl zwrócenie mi posady. Myślę, że tyle, brakuje mojej osoby tępiącej cziterów, takie moje skromne zdanie.
 12. Odkop // Nikt wyższy rangą się nie interesuje?
 13. Imię: Bartosz Nick: Bastex /ogjen kurvy Wiek: 17 Staż w Counter Strike: jakieś 1.5 roku na ns, z 3 lata na steamach (wliczając przerwy w grze) Byłeś już administratorem serwera?: Tak, posiadałem również ze znajomym własny serwer. Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 4- Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561197966973810 Posiadasz działający mikrofon?: Tak Dlaczego chcesz zostać administratorem?:W sprawach z cziterami mam spore doświadczenie, a patrząc co czasami dzieje się na serwerze oraz na błędy, jakie popełniają administratorzy robi się przykro.. Wiem, że jestem w stanie utrzymać trochę porządku na serwerze oraz w razie potrzeby pomóc innym adminom.
 14. Bastex

  Uporczywy User

  [b][color=orange]Mój Nick w grze:[/color][/b] Bastex /ogjen kurvy [b][color=yellow]Nick Admina/Gracza:[/color][/b] Typowy Janusz [b][color=orange]IP oskarżonej osoby:[/color][/b] - [b][color=yellow]Steam ID oskarżonej osoby:[/color][/b] - [b][color=orange]Data,godzina, mapa zdarzenia:[/color][/b] 7 Marzec, ok 15.20, kilka dni wcześniej również [b][color=yellow]Opis Sytuacji:[/color][/b] Szanowny Typowy Janusz daje mi "kicki" i bany za nick, zazwyczaj kiedy ma nie najlepsze staty, bywało że grałem całe mapki z nim. Powodem jest zazwyczaj "zmień nick" lub "wulgaryzmy w nicku", ale bywał też powód "ogarnij się i wróć" gdyż zacząłem wątpić w jego umiejętności związane z adminowaniem i znajomością amx, pisał do mnie, że sprawdza gracza (informując go o tym) a mógł użyć chociażby komendy "amx_psay" oraz druga sytuacja, zmiana mapy bez vote, sam podjął decyzję, podał jedynie mapki do wyboru. Ale moja skarga tyczy się tych banów i "kicków". Czy mój nick naprawdę zawiera wulgaryzm? Podawałem go we wcześniejszych tematach na forum, grałem bardzo długo na serwerze, w top15 byłem i nikt nie miał problemu. Jest to nazwa klanu, w którym dawniej grałem i który nadal bardzo szanuję oraz litera V to nie W. O wypowiedzi prosiłbym osoby wyższe rangą.. Pozdrawiam [b][color=orange]Ewentualne dowody w postaci SS/demka:[/color][/b] Wycinek z konsoli "[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Powod: 'Wulgaryzm w nicku zmien go next ban 5 min' [AMXBans] Dlugosc bana: '1 minuta' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:3354041' [AMXBans] Twoje IP: '94.40.45.116' [AMXBans] =============================================== gggg killed Moris<3> <5> with m4a1 Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole." [b][color=yellow]O co prosisz:[/color][/b] Karę dla admina bądź rekompensatę dla mnie za stracone przedmioty, nerwy i czas. Osoba nie nadaje się na admina! @ Kaleczysz nasz język, ziom. Pouczanie Cię, to nie cwaniakowanie czy pyskowanie, po prostu udowodniłem Ci, że nie znasz odpowiednio amx. 2@ Widzę, że zainteresowanie H@ czy jakiegoś opiekuna serwera jest idealne.. "Troska o graczy czy materializm?"
 15. Twój nick z gry: Bastex /ogjen kurvy Twój SteamID: ' STEAM_0 : 0 : 3354041 ' Twoje IP: ' 94.40.45.116 ' Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2014-10-12 9.46 Powód bana: Wstaw ssy na cs-staraszkola.pl Link do screenshotów: http://www50.zippyshare.com/v/68798941/file.html Ps. Prośba do admina Qnik, jeśli dostajesz ode mnie to wyjdź z gry albo idź na spekta, a nie dajesz mi ssy bez sprawdzenia, jak się nie mylę to nawet na spekta nie wszedłeś.

×
×
 • Create New...