Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nOOb3k

User
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. nOOb3k

  Unaban

  Imię: Maciej Nick: nOOb3k Wiek: 15 Platforma(Steam/NonSteam): nonsteam Doświadczenie: Wielkie Ile posiadasz godzin na forum: 181,5 Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: 3/4 h Kilka zdań o sobie: Mam na imię Maciej.Mam 15 lat lubię grać w cs.
 2. Nie wiem małe ale to bardzo małe tak:) - wiek +posty Administrator na próbę mógłby ci dać al to moje zdanie nie jego.
 3. Bardzo smutna ta wiadomość rodzinie przekazuje wielkie kondolencje.
 4. Drogi kolego wiesz co ci powiem jestem na Wielkie Nie!: -nie ogarniasz -nie wierze że amx umiesz -łamiesz regulamin I to na tyle dziękuje państwu za uwagę.!
 5. nOOb3k

  Skarga na BlOOdY

  Nieuwziołem się na ciebie tylko ty jako admin łamiesz regulamin i to mnie bardzo denerwuje
 6. Haha niema m lagów ping mam w ogaraniczeniu do 30.Wtedy gdy ja kampiłem nie było żadnego admina oprócz ciebie!!.To ciekawe kto zabil mnie na duchu w mojej kammpie!!
 7. nOOb3k

  Skarga na BlOOdY

  Nie zmieniaj tematu ten problem jest juz rozwiązany!
 8. Mój Nick w grze: nOOb3k Nick Admina/Gracza: BlOOdY IP oskarżonej osoby: niemam Steam ID oskarżonej osoby: niemam Data,godzina, mapa zdarzenia: 17:32 mapa bb_azatec Opis Sytuacji: Kampie z kwiatkieem w kampie na ścianie odrazu podlatuje BlOOdY na dychu i mnie zabija.Moze to potwierdzić Puma był świadkiem. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: niemam spytajcie sie Puma. O co prosisz: To już była chyba ostatnia skarga na niego .Proszę oodebranie mu admina.
 9. nOOb3k

  Skarga na BlOOdY

  Mój Nick w grze: nOOb3k Nick Admina/Gracza: BlOOdY IP oskarżonej osoby: nie posiadam Steam ID oskarżonej osoby: nie posiadam macie na pewno jego steam i ip. Data,godzina, mapa zdarzenia: 30.11.2013 - 14:52:34 Opis Sytuacji: Zombi wychodzą z swojego budynku .Ja staram sie wejsc do swojej kampy lecz spadłem podkreślam w tym momencie zombi nie było u mnie w kampie i nie uciekałem przed ni mi.Widze że BlOOdY podchodzi domnie na ziemi i chce mnie zabic.Lecz ja nie jestem taki głupi i nie daje mu 5 ap i wychodzę z serwa. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Wydruk z mojej consoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Bl00dY [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl [AMXBans] Powod: 'Ucieczka!' [AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN' [AMXBans] Twoje IP: '80.54.19.249' [AMXBans] ======================================= O co prosisz: O dodanie mu ostrzeżenia.
 10. jestem naTak przyda się na taki serwer tak jak to napisał Colin ;P: +wiek H@ +ranking GT +hosting +w sumie niby prosty mod ale fajny do pogrania +dd2 i dd2_long dość ciekawe połączenie
 11. nOOb3k

  Podanie

  1. Nick w grze: nOOb3k 2. Wiek: 15 3. Platforma (Nonsteam/Steam): Nonsteam 4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 8/10 5. Kontakt GG, Steam: skype : banan.lalala 6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): Reklamy 7Dlaczego chcę zostać adminem?: ponieważ myślę że się nadam i potrzebujecie takich adminów jak ja 8 Kilka słów o sobie: Mam na imię Maciej .Mam 15 lat lubię grać w piłkę.
 12. Jestem na Nie: -Ns -Ogar -łamiesz regulamin
 13. nOOb3k

  Tekstury zombie.

  http://www.extreamcs.com/forum/diverse-cs/lista-cu-modele-din-zombi-mod-t121062.html Tu masz jeszcze jeden link.
 14. nOOb3k

  Tekstury zombie.

  BlackDead masz tu linka do modeli tam są obrazki i pod nimi rar do sciągnienięcia. http://amxx.pl/topic/80597-modele-graczy-na-zombie-mod/ http://www.cs-fpg.pl/dodatki-do-counter-strike-1-6/48956-modele-noi-zombie-human-i-inne.html

×
×
 • Create New...