Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SzczalkaQ

User
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Jestem na NIE -wiek +steam -ogar -podanie ¯ałosne jak ElitePL mogłeś sie tak ponizyć popsules mi serwer i teraz chcesz tu skladac podanie? Nie ufać mu.
 2. Jestem na tak: +wiek +slota 18 +reklamy A że jest w rankingu 17k czy tam cos to on to na pewno rozkreci znam go i wiem .
 3. Jestem na tak Dlaczego Go nie chce to jest dobry admin:! Ja grałem z nim z z półtora roku na jego serwerze sie fajnie grało z nim on jest w prządku. Polecam przestrzega regulaminu. Dla mnie jest to jeden z najlepszych adminów jakie były. Dajcie mu szanse POLECAM +wiek +znajomość amx dobra [i on nie kłamie miał serwer i widziałem jak on się obsługiwał] +staż tez bardzo dobry Jestem NA TAK
 4. Na tak Powody UP ! Nie wiem dlaczego inni na nie ale pewnie cię nie znają
 5. Jstem na tak wiek dobry znajomośc amx tak wienc jest dobry polecam i z tym że miał serwer to gralem na jego serwerze tez bb tylko ze 7.0 Naprawde go pocam uczciwy jest.
 6. Ale was prosze dajciej szansę chodziarz na tydzien.
 7. Dobra nie chcecie to nie bo wiem ze wy macie admonów i dlatego tak psizecie a jak byscie niemieli pisalibyscie ze tak.
 8. Aktywność co dzień na serwie min 2-3h AMX znam Regulamin 1-2dni i znam ;] Bl00dy jak coś to ty nie ogar a napisałeś u Szczalkqi że on nie ogar ;D a i ft to wiem lepiej co to jest i umiem sie tym obsógiwac.
 9. Nie bawie sie bl00dy lepiej juz nic nie pisz mam lepsze zachowanie od ciebie.
 10. Bl00dy wiem ze na nie jestes poniewaz nie chcesz zeby ciebie wywalili;/
 11. 1. Nick w grze: *_*SzczalkQ*_* 2. Wiek: 14 i pół 3. Platforma (Nonsteam/Steam): Nonsteam 4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 9/10 5. Kontakt GG, Steam: 48700383 6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): Moge Reklamować. 7Dlaczego chcę zostać adminem?: Adminem byłem 2x mialem też swój serwer cs FFA+BF2 a ten wasz serwer mi się bardzo spodobał chciałbym zostać adminem żeby utrzymywać porządek 8 Kilka słów o sobie: Jestem ogarniętym człowiekiem lubię grać w cs-a jestem miły,lubie nawiązywać nowe znajomości. 9. Staż w cs: 4lata 10.Czy będziesz utrzymywał serwer w stanie jakim powinien być:tak 11.Czy postarasz się rozreklamowywać serwer:Tak Wymagania na admina Minimum 14 lat. Tak powinieneś/aś mieć steama. Tak Znajomość amxx. Tak Duża aktywność na serwerze. Tak Kultura osobista Neutral Umiejętność rozpoznawania cheatów. Tak Możliwość płacenia. Rekalmy . Troche dodałem
 12. Minimum 14 lat. Mam 14 lat powinieneś/aś mieć steama. nie posiadam Znajomość amxx minimum 4. skala7-10 Duża aktywność na serwerze. gram z 20h Kultura osobista :tak Umiejętność rozpoznawania cheatów. tak Możliwość płacenia składek. Nie
 13. Mój Nick w grze: *_*NieMaszZycia*_* Nick Admina/Gracza: Bl00dY IP oskarżonej osoby: Nie wiem Steam ID oskarżonej osoby:Nie wiem Data,godzina, mapa zdarzenia: 9:18 bb_minecraft Opis Sytuacji: Runda sie prawie konczy zostalo 15sekund a on mi kampe popsół odsunąl Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nie mamale chyba jak by tego nie zrobil to bym nie pisał O co prosisz: O ogarniencie ich żeby nieuzywali komend czy tam swoich uprawnie bez potzrzeby i prosze o odebranie admina.
 14. No sori ale nawt admin ma tez zasady i musi przestrzegać.

×
×
 • Create New...