Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Skarga na -=Rush3r=-

Polecane posty

Witam, składam tą skargę na -=Rush3r=- z jednego powodu.Powód jest taki że świeci zerową aktywnością na forum.Nie wchodzi, nic.Moim zdaniem zasłużył na degradacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Rusher wgl nie wchodzi na forum. A jeśli wejdzie to na jakieś 3 minuty. I również jestem za degradacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej również jestem za degradacją, bo tutaj http://cs-staraszkola.pl/viewforum.php?f=10 nie widziałem, żeby zgłaszał nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem nie zgłaszał żadnej nieobecności, równe jest to z tym, że po prostu nie chcę mu się aktywnie brać udział w życiu forum, również jestem za degradacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale pisał to 7 marca, i pisał, że do poniedziałku czyli ile czasu od tego minęło, dodatkowo pisał, że robi swoje forum więc nie wiem czemu ma tu jeszcze moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, składam tą skargę na -=Rush3r=- z jednego powodu.Powód jest taki że świeci zerową aktywnością na forum.Nie wchodzi, nic.Moim zdaniem zasłużył na degradacje.

Sorki ale też mam życie prywatne człowieku . Nie chodzę do gimbazjum jak Ty . Więc się odczep ode mnie.

Zgadza się, ale pisał to 7 marca, i pisał, że do poniedziałku czyli ile czasu od tego minęło, dodatkowo pisał, że robi swoje forum więc nie wiem czemu ma tu jeszcze moderatora.

Człowieku na forum byłem kilka razy po tym zgłoszeniu , a z forum pomagam koledze . Co do serwera bf4 owszem mam , a dokładniej to serwer domla ja tam tylko go ogarniam w ftp , plugi itp ...

Weźcie się za coś pożytecznego , a nie czepiacie się dobrych ludzi . Sami nic nie robicie nie wiecie jaki kontak z h@ by coś zrobić , ale przecież Wy wiecie najlepiej . Taki tok myślenia mają gimbusy siedzieć najlepiej po 20 godzin . My za to płacone nie mamy . Więc i nie mam obowiązku siedziec na forum nie wiadomo ile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...