Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Adamovsky

Jeimi.

Polecane posty

Imię: Adam

Nick: Jeimi.

Ile masz lat: 16

Ile grasz w cs`a: 7 lat

Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): 76561198084878735.png

Posiadasz działający mikrofon: Nie, ale wydaję mi się że tu nie potrzeba, tu czyli na tym modzie.

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: Reklamy

Dlaczego ty?: Wiem, pewnie powiecie, że nobek, zaczął grać 3 dni temu na serwerze i od razu chce być adminem. Lecz przez te 3 dni już mi się odechciewa przez osoby które łamią regulamin. Ciągle ktoś lata po txt, gra na czitach, rashuje, wyzywa, oskarżają się wzajemnie o czity.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: gg: 47820164 / Skype: adam.traczyk3 / FB: adam.traczyk35 / PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neutralny.

Ogólnie wydajesz się być ogarnięty, ale zniechęciło mnie to iż napisałeś na SB że nie potrafisz demka nagrać...

To podstawa u admina.

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6

Ciekaw teraz jestem gdzie to 6 jest nie umiejąc demka kręcić nawet, dla mnie to biedne 3 u ciebie w amx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, jaja sobie z cb robiłem :D. Demko nagrywałem nie raz ale tu na tym forum to ono nic nie daje. Podać ci przykład? Kiedyś dałem demko na czitera na wm 0z:![...] (coś takiego), i obejrzeli i nic mu nie zrb, gra do dziś. Więc dla mnie to bez sensu jest robić bo i tak by z tym nic nie robili. Admina miałem nie raz już na tej sieci, ale mi się pokończyły i nie mam :D, dlatego składam nowe podanie.

@Edit:

POROBIONY`BMH spoko i już nie bd się wypowiadał, zostawiam głosy wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem się tym co napisałeś na SB, ogólnie napisałem że wydajesz się ogarnięty.

Co do tego z tym demkiem nie ważne że raz coś umknęło uwadze UBT, zawsze warto kręcić demka.

Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, chociaż dobrze że to wyjaśniłeś mi.

Jestem na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

-Aktywność na serwerze se najpierw nabij

-Adminów mamy dużo już swoją drogą codziennie na serwerze widuje się z 2 adminami

+/-Admin za reklamy trochę słabo

+ Proszę o Warma dla Autora tekstu za zbędną wypowiedz po swoim swoim podaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Aktywność na serwerze se najpierw nabij

Tak jak mówiłem gram na wm od 3 dni więc wiem że to jest minus w moim podaniu.

-Adminów mamy dużo już swoją drogą codziennie na serwerze widuje się z 2 adminami

Na serio? Macie tylu adminów ? Jakoś dzisiaj jak grałem z funny ani jednego nie było, do 9 nie było żadnego admina i wczoraj od 18 również.

+/-Admin za reklamy trochę słabo

Nie wiem co ci tu przeszkadza ? Reklamy jak reklamy. Na admina nie mam zamiaru wydawać ciężko zarobionych przez rodziców pieniędzy na gry. W dodatku admin nie jest dla ułatwienia mi gry (tak jak premka) tylko do pilnowania porządku.

+ Proszę o Warma dla Autora tekstu za zbędną wypowiedz po swoim swoim podaniem

Wypowiadałem się tylko dlatego że chciałem wyjaśnić tą sytuację z moderatorem (sory nie pamiętam twojej nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykę przyjmujemy na klatę ....

Co do podania myślę, że szansę można ci dać, w w zasadzie ogarnięty jesteś, ale popraw lekko kulturę bo to co zauważyłem na SB, to lekka przesada, - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio? Macie tylu adminów ? Jakoś dzisiaj jak grałem z funny ani jednego nie było, do 9 nie było żadnego admina i wczoraj od 18 również.

No to ciężko ruszyć 4 literki i napisać na forum do mnie albo na gg ? A potem się żalicie że admina niema . Ja mma swoje życie też . A na gadu jestem ciągle bo w telu mam .. Więc cięzko napisać na gg 19738773 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

-Aktywność na serwerze se najpierw nabij

-Adminów mamy dużo już swoją drogą codziennie na serwerze widuje się z 2 adminami

+/-Admin za reklamy trochę słabo

+ Proszę o Warma dla Autora tekstu za zbędną wypowiedz po swoim swoim podaniem

kurwa.

Admin za reklamy to słabo... Rly?

Nie ma różnicy czym zapłacisz. Jest opcja płacenia reklamami i niczym nie różni się od płacenia przelewem/sms'em. To nie jest nic gorszego.

Dużo Adminów... Nie zawsze jest jakiś admin na serwerze, a tak on mógłby być :)

Aktywność na serwerze - Z tego co wiem to on grał na wm pod innym nickiem i to dość sporo :)

Co do podania jestem na tak

+Składka

+Wiek

+Ogar

+Staż

+Znam cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

- http://www.gametracker.com/player/Jeimi./88.199.98.117:27020/

- Jesteś chamski i arogancki.

- Wypowiadasz się w swoim podaniu.

- Odchodzisz, wracasz i tak w kółko.

+ Steam.

+ Wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin za reklamy to słabo... Rly?

Nie ma różnicy czym zapłacisz. Jest opcja płacenia reklamami i niczym nie różni się od płacenia przelewem/sms'em. To nie jest nic gorszego.

Dużo Adminów... Nie zawsze jest jakiś admin na serwerze, a tak on mógłby być

Aktywność na serwerze - Z tego co wiem to on grał na wm pod innym nickiem i to dość sporo

Co do podania jestem na tak

+Składka

+Wiek

+Ogar

+Staż

+Znam cię

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

- http://www.gametracker.com/player/Jeimi./88.199.98.117:27020/

- Jesteś chamski i arogancki.

- Wypowiadasz się w swoim podaniu.

- Odchodzisz, wracasz i tak w kółko.

+ Steam.

+ Wiek.

Przykro mi ale zgadzam się z tą wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ,gdyż gram na serwerze okolo 6-7h dziennie i jeszcze Cie nie widziałem to po 1, grasz dopiero 3 dni jak sam wspomniałeś według mnie to za mało ,aby odrazu otrzymać administratora. To jest tak samo jak by osobie która gra dopiero w Counter Strike'a <3dni> dać admina. Tak wydaje się według mnie i jest to jedynie moje zdanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do ciebie. Na serwerze nie grzeszysz grzecznością, co jest minusem , jeżeli chodzi o admina. Drugim minusem jest to, że masz mało godzin/minut przegranych co pokazuje,że przyszedłeś an serwer aby dostać admina z miejsca. Według mnie nie tędy droga, a przynajmniej powinieneś być nie aż tak chamski. Dr. House też potrafi być miły, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do ciebie. Na serwerze nie grzeszysz grzecznością, co jest minusem , jeżeli chodzi o admina. Drugim minusem jest to, że masz mało godzin/minut przegranych co pokazuje,że przyszedłeś an serwer aby dostać admina z miejsca. Według mnie nie tędy droga, a przynajmniej powinieneś być nie aż tak chamski. Dr. House też potrafi być miły, he he

Cinek ty się tera nie wymądrzaj nie wiem jakim cudem dostałeś tego admina .. Ale to był fart -.- .. Większosć i tak była na nie .. To ty teraz nie zgrywaj wielkiego adma .. W podaniu tym niech się wypowiadają osoby które sa na serwerze więcej niż miesiąc . A nie kilka dni jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...