Yaudso

Zmiany w klasach takich jak prorok/sanitariusz

3 posty w tym temacie

proponuje zmienic klasa takim jak prorok/sanitariusz uzycie ich wbudowanej umiejetnosci na inny klawisz poniewaz ktos moze chciec uzyc spadochronu i moze na proroku od razu maskowanie odpalic , proponuje zmienic uzycie wbudowanych umiejetnosci na c a perki np na x bo juz to troche denerwuje xd

Odnośnik do posta

Przypisanie klawiszy to indywidualna sprawa każdego gracza, możesz sobie zbudować chodzenie np na y,h,j,g a strzelanie na tab.

Radzę zbudować umiejętność klasy/spadochron na inny klawisz i po sprawie, nie zachodzi potrzeba zmieniania klasy

@A to zwracam honor nie wiem czemu ubzdurało mi się, że można klawisze osobno przypisać. W takim razie trzeba zmienić przycisk spadochronu

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Sn1CkY napisał:

Nieprawda, użycie umiejętności klasy i spadochronu jest pod +use, więc obecnie nie da się ich zbindować na osobne klawisze.

Przez jakiś czas spadochron był pod spacją (należało przytrzymać podczas opadania), ale z tego co pamiętam to też na coś narzekali.

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2
      Przez BlaQ517
      Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2

30.01.2018

• Propozycja zmiany moda serwera
      Przez YsIo
      Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci.
    • Zmiany w Cichym Zabójcy
      Przez Rafav63
      Cześć! Moją propozycją jest zmiana w klasie Cichy Zabójca, jako klasa premium powinna mieć trochę lepsze statystyki/umiejętności
      Chodzi mi o zmniejszenie widoczności na nożu, nawet jak stoimy w cieniu dość dobrze ją widać nie mówiąc o tym jak pójdziemy w troszkę jaśniejsze miejsce, wtedy jest całkowicie widoczna,  klasa jest płatna a prawie identyczna jak Ninja. Dałbym jej 10% widoczności lub więcej zdrowia, czy ciche kroki (No bo w końcu cichy)
      Przy okazji może więcej graczy pokusi się o kupno premium :>. Tyle ode mnie, zapraszam do dyskusji.
    • Zmiany w Ninji
      Przez AcTIV
      Witam.
      Chcę poruszyć sprawę ninji moim zdaniem ta klasa jet trochę poszkodowana mimo to że ma ona tylko (niby) 15% widoczności widać ją za bardzo.
      Chowam się w cieniu/ciemnych miejscach a i takie gracze mnie zauważają. Raczej tak być nie powinno....
      Biorąc pod uwagę że klasa ma tylko 60hp i -40 pkt w statystykach życia.
      Obrażenia zadawane nożem też nie są oszałamiające 88DMG w korpus. Niby jest tam te 0,5 DMG za 1 int ale wiadomo w ninji trzeba władować w kondycje a tu przy okazji też i w int. co jest problematyczne gdy za zdobycie lvl można przyznać tylko 1 pkt.
      Proponował bym zmniejszyć widoczność ninji by chociaż naprawdę nie było jej widać w ciemnych miejscach. W hp no można by bylo tak zostawić tak samo jak DMG z noża ale przyznawana int niech zwiększa o nie co wiecej DMG lub ustawcie by ninja dostawał 2 pkt za lvl.
      Bo naprawdę ciężko grać tą postacią.
      PS.
      W razie nie jasności proszę pisać ja wytłumaczę.
    • [Poradnik] Jak korzystać ze sklepu
      Przez Opsiq
      Witam.
      W tym poradniku pokażę Wam jak skorzystać ze sklepu,

1. Wchodzimy na stronę http://sklep.cs-staraszkola.pl/  lub przechodzimy z forum tak jak na załączonym obrazku.

2. Rejestrujemy się/Logujemy się do sklepiku - korzystając odpowiednio z : "Utwórz konto" i "Zaloguj".

3. Po zalogowaniu naszym ukazuje nam się tekst powitalny i przechodzimy do zakładki "Mój profil" (prawy górny róg).

4. Tutaj są wypisane takie rzeczy jak: Stan konta / Zakupione usługi / Aktywne usługi.

5. Przechodzimy do zakładki "Doładuj konto" i wybieramy interesującą nas opcję doładowania konta (oczywiście w opcji przelewu, zamiast "OPSIQ" należy wpisać własny nick ).

6. Po udanym doładowaniu konta przechodzimy do "Listy usług" i szukamy interesującej nas oferty na wybranym serwerze.

Mam nadzieję, że w tym krótkim poradniku wytłumaczyłem choć trochę jak należy korzystać ze sklepu.
  • Przeglądający   0 użytkowników