Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

PODANIE BY IPRZEMOI PISAŁEM DO BLACKA I MACIE NIE ZAMYKAć !

Polecane posty

Nick w grze: IPRZEMOI

Wiek: 14

Platforma (Nonsteam/Steam): steam : przemo7584

Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 6-7

Kontakt GG, Steam: GG 48616176

Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): Sms i Reklamy .

Dlaczego chcę zostać adminem?:Ponieważ gram na serwie po 3-6 godzin dziennie jednego razu i jestem no life i siedze cgl na cs i wgl noi jestem w takich sytuacjach gdzie ludzie nie przestrzegaja regulaminu a niema adma ani na gg ani na forum ani na serwie :)

Kilka słów o sobie: No to więc tak lubie nute Rpk . Uwielbiam sport a zwłaszcza Piłke ręczną WWE i noge. Posiadam ambicje co do tego serwa :) Uważam że serwerownia starej szkoly jest najlepsza :) ) Znam całe grono administracij na PB i będe bardzo dobrym adminem będe skupiał sie bardziej na ogarnieciu serwa i cziterow zamiast na grze pzdera :)

BLACK MI NAPISAŁ NA GG I KAZAŁ TAMTE DO KOSZA PRZENIESC A TE PODANIE ZOSTAWIć BEZ ZBENDYCH SPAMÓW PROSZE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że IPRZEMOLA podanie trzeba wziąść pod uwage. Niekoniecznie odrazu dawać ADMA ale dać szansę. Czy to jego wina że ma dobre konto i dużo osób robi mu na złość i "fałszuje" jego konto?? Uważam że to niesprawiedliwe. Też bym się wnerwiał gdyby ktoś co chwile wchodził na mój nick. Jestem ani za tak , i ani za nie. Sądzę że należy wziąść to pod uwagę.

Przynajmniej powinien być Adminem na PRÓBę !! Jeśliby się sprawdził .... kto wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem zdanie i jestem na tak

wiek +/-

steam +

amx +

podanie +

Zmieniłem zdanie, po ostatniej grze z nim na serwerze jestem na tak, chociaż powinien sie troszke ogarnąć z regulaminem.

Przydałby się na admina, ponieważ dużo gra na serwerze a jeśli chodzi o kulture i regulamin to sądze że jeśli dostanie stanowisko "admin" zmieni sie. I bedzie wszystko OK :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że zdania są podzielone :/

Ja jestem osobiście na tak,jak sie nie sprawdzi to straci adma.

Więc chyba można zamknąć,zgłoś sie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...