Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
TaMeR

Problem z komendą

Recommended Posts

Witam,

Nagrywając dziś demko z cziterem zauważyłem, że nie działa komenda "amx_ip". Jest ona przydatna gdy potrzebne jest IP danego gracza. Mam pytanie, bo to może nie wina serwera lecz wersji waszego Counter-Strike. Mam go z tego forum pobranego i korzystam z niego bo jest fajnie zrobiony. Jakby można było sprawdzić czego to jest wina. Na poprzedniej wersji Counter-Strike (by Łukasz v32) działało mi bez zarzutu. Proszę aby wypowiedziały się tylko osoby które mają na to wpływ, czyli BlackDead, DeadPool.

Little Boy, no właśnie tu jest problem. Dlaczego? Otóż nie każdy gra na steam i jest problem. Jak taką osobę wam zgłosić? Przykład: http://cs-staraszkola.pl/paintball-klasy-exp-pw-rit-vt15255.htm

Ten gracz grał przez pół dnia bo nie żaden admin nie wszedł na forum i nie było jak go zgłosić, nagrałem, wstawiłem, ale tu koniec - ponieważ brak IP.

BlackDead, No to powiedz mi jak w inny sposób zgłosić do zbanowanie ns? Co mam kazać adminom być 24/7? Dużo osób nie spełnia wymagań i admina nie dostaje, to też jest dobra opcja lecz adminów brakuje.

Guest Anonymous

Przy okazji dodam że proszę o właczenie bana cfg bo zaczyna być to denerwujące jak gracze znaczy cziterzy zmieniają SID i gra dalej a nie ma jak zbanować na ip...

/MastHer

Przy okazji dodam że proszę o właczenie bana cfg bo zaczyna być to denerwujące jak gracze znaczy cziterzy zmieniają SID i gra dalej a nie ma jak zbanować na ip...

/MastHer

Popieram to powinno już dawno być. Sam byłem świadkiem jak admin 7 razy banował kolesia ze zmiennym IP