Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość

Propozycja od kata

Polecane posty

Gość

Mam pewną propozycje odnośnie konkursów na serwerze. Może zrobilibyśmy coś takiego że co ileś map będzie konkurs np. Na najwięcej zabójstw na mapie albo najmniej dednięć na mape urozmaiciło by to nieco grę i może przyciągneło trochę graczy? Nagrode ustalił by H@ serwera albo wspólnie admini którzy są obecni na mapie, nagrodą może być np: vip na mape.

Pomysł aresa: Zamiast dawać konkurs co 3-4 mapy można dać na koniec miesiąca który będzie tyczył się topki czyli: Najwięcej zabójstw = Vip na miesiąc Najmniej zginięć = Vip na pół miesiąca Największe acc i eff = vip na tydzień. Ten pomysł wydaje się bardziej realny od poprzedniego ale to wy oceniacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Grałem na paru serwerach gdzie jest to wprowadzone i zrobili to automatycznie bez interwencij H@. Można tak też tutaj zrobić:) A poza tym nie musi być to vip moze coś innego tylko trzeba coś wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale może przybyć graczy, a czy nie to jest najważniejsze? No i oczywiście może im się to spodobać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się to całkiem podoba , jeszcze bym dodał pare innych rzeczy np : najwięcej zabitych z awp , czy innej broni zrobić taką fajną wielką statystykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bobry pomysł.

Można by było robić SS na koniec mapy i na forum dawać oddzielny dział do DD2 np.Pobijamy Rekordy i max np do 2 śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobry pomysl, ale co do pomyslu na najmniej zgniec to musialo by to dzialac w sposob taki ze gracz z topki musial by sie liczyc bo tak to ciezko by bylo okreslic (albo na roznice pomiedzy dedami a kilami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł nie wypali ;) Blacku był by zawalony dawaniem VIP-ów i plugina trzeba napisać. Konkursy powinny być co 2-3 miesiące jak jest i by były takie zasady jak są ! Zawalanie serwera ! Więc NIE :8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...