Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

κυвɑ.

Tjomus x2

Polecane posty

Mój Nick w grze: ANIMAL

Nick Admina/Gracza: Tjomus

IP oskarżonej osoby: Brak

Steam ID oskarżonej osoby: Brak

Data,godzina, mapa zdarzenia: 21.11.2014 17.45

Opis Sytuacji: Wchodzę na serwer,gram sobie.Zmiana mapy gracz pisze na u@ zmieńcie mapę.Na to ja na say:@@ napisałem graczom że: Nie będzie żadnej zmiany wybraliście taką,to taką gramy.Napisałem zacnemu Tjomusiowi nie rób vote ale on na złość czy nwm zrobił to vote.później zaczął pisać że on walczył o ten serwer że gdyby nie on to co to by nie było.Więc napisałem: "Broniłeś go jak dziewictwa?" zacny Tjomus dał mi bana na 30 min "obraza admina".Jeszcze wcześniej Tjomus wypisywał swoje rozterki życiowe na say:@@.PS.Nie wiem czy ty wiesz co to jest dziewictwo skoro mnie zbanowałeś...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www7.zippyshare.com/v/85195478/file.html

O co prosisz: Degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę po zachowaniu admina Tjomus że przywłaszczył sobie serwer i nie obchodzi go zdanie innych adminów. Była już jedna skarga na niego wniosków nie wyciągnął jak widać więc należy się degradacja. Tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OxEdaN2, a poczkeles na moja opinie?

Co do zmiany mapy gracz pisiont_groszy poprosil zebym zmienil na wieksza (byla dust2x2 , 20 graczy a wczesniej byl dust2. ale najpierw zrobilem osobne vote czy napewno chca inna . bylo tak wiec zrobilem vote wczesniej pytajac jakie chca zagrac.)

nie zaczolem z dupy pisac ze ja ratowalem serwer (bo i tak kiedys tak bylo gdy zadnego admina nie bylo) ale ty zaczoles miec do mnie jakies wonty o cos to mu powiedzailem co o nim mysle bez obraz.

Co do ssy

1ssy - przepraszam gracza za przypadkowy kick z powodu iz byl afk juz mialem pisac powod kicka ale sie ruszyl i przez pomylke nie wylaczylem powodu i napisalem cos i dostal kicka . wrocil to go przeprosilem (no chyba ze to tez karane)

Na nastepnych ssy nic nie widze

Potem wycinki z konsoli z moimi slowami ktore juz tlumaczylem i powod bana.

prosze tutaj odemnie ssy za co dostales bana. http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=141659060722871.rar

zostalem tym urazony wiec zostales ukarany . (kazdy admin powinien przestrzegac regulaminu)

jak widac ty uwzioles sie na mnie bo 2 skarga od ciebie i jako admin tylko ty masz do mnie problemy. a sam przyszedles z dupy masz konto na forum pol miesiaca , wiec to moze ty chcesz sobie serwer przywlaszczyc :) wiec bym sie zastanowil komu jednak nalezy sie degradacja skoro obraza drugiego admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjomus, Na tych ss nie widzę powodu dla bana na 30 min za obrazę. Nie wiem jak u ciebie z twoim ego ale chyba nie ciekawie jak za taką głupotę dajesz bana drugiemu adminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...