Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DEADP00L

~~Counter Strike 1.6 [CS:GO MOD]

Polecane posty

Można wgrać mapy zrobione na wzorze cs:go np

- css_dust2

- css_dust

- css_inferno

- css_kabul2

itd .. :8

:facepalm:

Te mapy używają textur przypominających te z cs:s.

Zagraj w daną grę zanim zaczniesz wypowiadać się na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#UPDATE

Dawno nic tutaj nie pisałem, ponieważ zacząłem pracować i ciężko mi było ogarnąć czas na wznowienie prac. Lecz kontynuuje mój projekt i pierw chciałbym powiedzieć, że całkowicie zmieniam wygląd skryptu WWW. Strona będzie się szybciej ładować w przeglądarce, zarówno jak i w grze. Będzie bardziej przejrzysta, bez zbędnych obrazków.

Screena edytowałem w 1 poście. :D:csgogun:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic tutaj nie pisałem ale w końcu postanowiłem, że projekt nie może iść do kosza. Jedyny minus tego projektu to taki, że w CS 1.6 mamy limit precachowanych plików (modeli, spritów, dźwięków..), Blacku kombinował z submodelami lecz z tego nic nie wyszło. Dlatego chciałem kontynuować projekt i nie będzie to dokładne odwzorowanie Counter Strike Global Offensive lecz coś podobnego. Tak czy inaczej będzie tylko 16 skinów do zdobycia, screeny załączyłem poniżej, każda z broni będzie dodawała jakieś bonusy dla graczy jak i posiadała umiejętności pasywne np. bronie niebieskie "lighting" będą posiadały jakiś % porażenia przeciwników, czerwone jakiś % podpalenia, natomiast różowe bronie będzie najciężej zdobyć i będą zadawać minimalnie większy DMG i jakieś dodatki.. piszcie swoje opinie na ten temat, zrobię wszystko by ten projekt powstał.

 

ak1.pngak2.pngak3.png

awp1.pngawp2.pngawp3.png

dgl1.pngdgl2.pngdgl3.png

m41.pngm42.pngm43.png

 

Oczywiście to co pisałem w pierwszym poście odnośnie całego systemu zdobywania skrzynek, kluczy się nie zmieni. Skrzynki nadal będą dostępne i otwierając je będziemy mogli zdobyć skin do broni.

 

Z czasem będę dodawał więcej skinów ale na początek sądzę, że wystarczy tyle skinów :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odkop. Ja również pisałem Cs GO Mod'a [sam pisałem]. Jak chcesz to mogę ci podesłać mój dotychczasowo napisany kod, bo ja nie mam zamiaru już nic więcej tam robić, bo nie mam pomysłów. Jest tam sporo błędów, ale może niektóre fragmenty kodu ci się przydadzą xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odkop. Ja również pisałem Cs GO Mod'a [sam pisałem]. Jak chcesz to mogę ci podesłać mój dotychczasowo napisany kod, bo ja nie mam zamiaru już nic więcej tam robić, bo nie mam pomysłów. Jest tam sporo błędów, ale może niektóre fragmenty kodu ci się przydadzą xd

 

napisz na PW i zobaczymy co tam ciekawego napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę pobrać te pliki/plik z modem CS:GO ??

Pozdro ;P

Prace nad modem zostały przerwane ze względów ograniczeń engine'a HL1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace nad modem zostały przerwane ze względów ograniczeń engine'a HL1.

 

Blacku ma rację ale czasami nachodzi mnie chęć dokończenia tego moda i mimo tych blokad wydania go. Co prawda przez limity nie będę mógł wgrać dużo modeli ale w wolnym czasie dokończę ten mod i postawie serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...