Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

truśka.JLO

kilka propozycji

Polecane posty

Witajcie!

Chcialabym Wam przedstawic kilka propozycji:

1.Chcialabym,aby na forum znow zaistniala ranga redaktora,z reka na sercu zajelabym sie ta grupa ; ) Poprowadzila do aktywnego udzialu w zyciu forum.Mysle,ze nie sprawiloby to zadnych problemow,lecz siec stalaby sie ciekawsza i w koncu zaczeloby sie cos o wiele ciekawszego dziac,niz ciagle dawanie ub graczom ;l Mam mnostwo pomyslow dotyczacych tej rangi,a takze przebiegu calej gazetki (;

2.Prosilabym o zmienienie wymagan na bywalca,aktualnie jest wymagane posiadanie na swoim koncie minimum 200 postow,a Ja proponuje,aby zwiekszyc ilosc do 500. postow,gdyz uzytkownik z najwyzsza iloscia posiada 2000 postow,wiec to troche za latwe,aby zdobyc range i stac sie widocznym na forum ; )

3.Kolejna propozycja jest dodanie rangi "VIP" sama nazwa, oraz nasza wiadomosc na temat tej nazwy wskazuje nam,iz osoba z ta ranga bedzie miala kilka przywilejow dotyczacych forum/serwerow, jesli podoba wam sie ta propozycja napiszcie w postach co by bylo przywilejem tej grupy,Ja rowniez postaram sie cos zaproponowac.

Zapraszam do rozwazenia propozycji ; )

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem za tym , żeby Redaktor znów był na naszym forum ;)

2. Oczywiście , że zmienię ;)

3. Ale vip za darmo , czy za 6 zl za miesiąc ? Vip mógł mieć możliwość dodania notatki , zmiana właśniego nick'a i nie mam już pomysłu ;) Może zamiast 6 zł za miesiąc mógł zareklamować nasze forum tak np. 20 reklam lub mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najbardziej

2. tak

3. Vip dobry pomysł zawsze forum by zarobiło trochę kasy ;) 11 zł 30 dni funkcje np 2 razy zmiana nicku przez 30 dni itp ;)Good Job

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 są dobre. Co do vipa to jest ranga sponsor. Albo ja zmienic albo usunac. Co do ceny to napewno wiecej niz 6 zl na stale nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli miałby kto się tym zająć to zdecydowanie na tak.

2. Również Cię popieram - tak

3. Tak jak teraz jest dobrze, nie trzeba nic zmieniac. - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...