Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vabianv

vabianv

Polecane posty

Nick: vabianv;

Wiek: 20;

Doświadczenie: 3 lata na dwóch forach;

Miałeś moderatora na innym forum?: Byłem;

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Nie ma aktualnie nikogo na tym stanowisku, a mi znowu przybyło trochę wolnego czasu dzięki czemu mogę się czymś zająć. Jest dużo do sprzątania a ludzi którzy to robią coraz mniej. Przyda się dodatkowa klawiatura, która pomoże zachować porządek.

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Nie mam przełożonego :);

Lubisz pomagać użytkownikom?: Pierwszy się rwę do pomocy;

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): Społeczność Steam :: vabianv ZAGRAM!;

Kilka słów o sobie: Mam 20 lat, pochodzę z północnej części Polski. Zwiedziłem pół świata, co polecam każdemu, bo jest wiele miejsc które warto zobaczyć a nie widnieją na pocztówkach. Zakończyłem naukę jakiś czas temu, aktualnie nie pracuję. Palę Camele, piję Tyskie, jaram wiadra, pozdrawiam Amsterdam, gardzę ćpaniem. Potrafię zarządzać zasobami ludzkimi oraz podporządkować się do panujących już zasad. Mało mówię, dużo słucham. Jak już jesteśmy przy słuchaniu, od małego lata rap nad miastem. Nastoletnie banany nie kumają naszej fazy, ***** w zasady, rapu słuchają dla zabawy. Halo prawdziwi ludzie, zróbcie ***** hałas, niech poczuje naszą siłę udawana faja #BOR.

Wiek + 16........................................................................................+

Minimum 200 postów(Zdarzają się wyjątki)....................................+/-

Doświadczenie................................................................................++

Staż w sieci minimum dwa miesiące................................................+/-

Brak ostrzeżeń na swoim koncie.....................................................+

Bardzo duża aktywność na forum...................................................++

Dobra znajomość języka polskiego,oraz ortografii..........................++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skuszę się i dam wypowiedź do tematu

Jesteś nerwowy

Emocjonalnie i bez zastanowienia wypowiadasz się w tematach

Za bardzo angażujesz się w konwersację z daną osobą co prowadzi często do potyczek i niesnasek

Za wszelką cenę próbujesz udowodnić swoją rację bez żadnych konsekwencji (nie liczysz się z nimi)

Podejmujesz często szybkie, pochopne decyzje.

Nie masz dystansu z rozmówcą

A teraz coś na +

Wiek

Doświadczenie(ale to tylko w niektórych kwestiach)

Brak ostrzeżeń (A ile ich już było :) )

Aktywność

Co do ostatniego wypowiadał się nie będę bo forum zaznacza błędy ( trzeba kłaść nacisk na konstruktywną i budującą wypowiedź niż na ortografię)

Podsumowywał nie będę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie:

- Chamski

- Wulgarny

- Bulwersuje się co chwilę

- Bezczelny

- Przy pierwszej lepszej okazji prowokuje do kłótni

- niecałe dwa miechy stażu

-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeMoN.!?, Demon dokradnie napisał co i jak. Zaczepiasz każdego który stawi Ci jawy opór. Czasami wymądrzasz się w tematach o których nie masz bladego pojęcia. Jesteś emocjonalnym idiotą. Opanuj się wyjdź z domu to może się to zmieni. Na ten moment jestem na wielkie nie.

Btw. Lepiej chyba żeby Panczfany miał moda niż ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...