Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vabianv

vabianv

Polecane posty

Nick:vabianv;

Ile masz lat:20;

Ile grasz w cs`a:7 lat;

Byłeś już administratorem serwera?:Tak;

Znajomość amxx w skali od 1do 10:9;

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu):Społeczność Steam :: vabianv NIKI * ZAGRAM!;

Posiadasz działający mikrofon:Tak;

Dlaczego ty?:Doszedłem dziś do wniosku, że chętnie zrobię porządek, który jest wymagany gdy nie ma admina na serwerze. Korzystam póki nie pracuję więc gram rano. po południu, wieczorem oraz w nocy. Jestem praktycznie cały czas dostępny na steam. Konto posiadam od 2013 roku, wiarygodność stażu można sprawdzić na koncie ESL które posiadam od 2009 roku, pierwsze konto steam 2008, wcześniejszy rok nonsteam: ESL: vabianv - Player - Poland - eSports, gry multiplayer i gry online w Electronic Sports League. Miałem dwa konta steam, to jest moje trzecie. Na poprzednich kontach kolejno 4000 i 3000 przegranych godzin, aktualne 200. Krótko mówiąc oferuję pomoc która jest potrzebna;

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:Społeczność Steam :: vabianv NIKI * ZAGRAM!;

Gametracker:[PL] Cs-StaraSzkola.pl [Only de_dust2] : Top Players, [PL] Cs-StaraSzkola.pl [Only de_dust2] : Top Players z pominięciem 4 nicków które nie należą do mnie tj. Nikola i Aleksej; (1)nikola; nikola j.e.b.o.t.e., Nikola Fotek.

Nie chcę aby wypowiadały się osoby które mnie nie znają, bo wasza opinia nie będzie konstruktywna, a ja nie mam zamiaru kontrować Waszych argumentów, bo się nauczyłem przez wszystkie lata, że w tym temacie mój post jest tylko pierwszy. Proszę aby każda opinia była poparta argumentem, zamiast pisać na ślepo za poprzednikami +steam, +wiek. To żaden argument. Wszystkie wątpliwości co do informacji zawartych w tym podaniu rozwieję na PW.

Zapraszam do wyrażenia swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...