Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

h00w

ban h00w

Polecane posty

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Powod: 'No recoil + wh + wyjasniaj na stronie dobranoc typie !'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1623427562'

[AMXBans] Twoje IP: '109.241.219.104'

[AMXBans] =======================================

http://bans.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=7437

Admin prosze o jakis dowod :)

Admin zbanowal zeby wreszcie mogl sobie pograc bo ciagle padal i plakal :)

I ranking w dol lecial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Panie Hoow zaczynamy : Mam na to 24 h !!!!!

Demo numer : 7

czas : 24 :12 pierwsza wpadka bezsensowne spojrzenie w lewo za bramą , potem odrazu przeskok celownika na typa w trupie i skan , kolejne 24 : 20 biegnie do trupa ale juz Wie ze typek jest na prawo za skrzynia chociaż go nie słyszał wchodzi mierząc na niego potem nagle cofa i znowu skan przez komin , potem wchodzi i dopiero go zabija dziwny przypadek , nastepne czas 25 : 10 jego akcja przepieknie wszystko wiedzaco wykonana nie wspomne o tym ze nie ma w ogole rozrzutu celownika , zabija typow na respie , potem wchodzi na skrzynke czeka i po chwili idealny skan modelowy zabija typka "blancik" za skrzynka w respie pewnie dostal info od Boga , ponownie nowa runda 25: 40 znowu idzie na B znowu idealnie celuje na ludzi przypadek ?> , kolejne rowna 26: 00 minuta wychodzi tylem za B nastepnie patrzy idealnie przez sciane na 2 ludzi stojacych w trupie (chwila zastanowienia pewnie juz obmyslal co robic ) , najlepsze jak w tej akcji leci po m4 cofa sie na B widzial juz 1 terroryste ale tak z niepewnoscia wbiega bo juz niestety wie ze na lewo tez ma 1 , przy 27:20 bezsesnowne patrzenie w sciane lookanie na trupa .... ,

Demo numer 8 ( tutaj juz sie prawdopodobnie zorientował że go obserwujemy )

od 01:32 dobiega na B pod skrzynkę bardzo dziwne potem wbiega do trupa zabija w bardzo dziwny sposob 2 ludzi , 03:10 chowa sie w komin odrazu potem mnie zabija ale jak pewnie , kolejna 7:30 akcja zaczyna sie biegnie na B dalej sami zobaczcie wszystko idealnie wiedzacy zawsze tam gdzie jest ktos to wie nigdzie wiecej nie sprawdza leci na pewnego przypadek ?

Prosze obejrzeć go , według mnie napewno nie gral uczciwie ! Tyle z mojej strony !

LINKI :

www.sendspace.pl/download/YTo0OntzOjc6ImRhdGVfaW4iO2k6MTQwODM3MzI3OTtzOjU6InRpdGxlIjtzOjA6IiI7czo5OiJmaWxlX25hbWUiO3M6MTE6ImRlc2t0b3AucmFyIjtzOjU6InRva2VuIjtzOjIzOiJmNDdmYmYwZmU3MDY2MDJmNTVjNDMwZiI7fQdfASDF34vasd3245bvs

2 Limk jak by był problem :

http://www.sendspace.pl/file/f47fbf0fe706602f55c430f

Jeszcze bezposrednie linki do HLTV :

http://305679.hltv1.pukaw...-1408312140.zip

http://305679.hltv1.pukaw...-1408310340.zip

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GZEH, nie da sie pobrac demka zmien hosting albo daj link do pukawki.

[ Dodano: 2014-08-18, 16:56 ]

http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1408172319-de_dust2-1408310340-1408312140.zip dla innych sprawdzajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEMO NR 7:

24:12 - zadne bezsensowne spojrzenie tylko typowy skan;/

24:20- to chyba grasz na glosnikach jak go nie slyszales ;/

25:10- na hltv nigdy nie ma rozrzutu dla Twojej informacji :)....blancik zabil typa przede mna wiec nie rozumiem ze dziwisz sie czemu tam skanowalem :)..

25:40- hahaha...ile Ty grasz w cs zenie znasz tego skana ?

26:00- Twoje dopowiadnie...to ze sie nie ruszalem przez chwile to nie znacze ze patrze sie na typow przez sciane no blagam nie kompromitujmy sie...po co mialem go skanowac skoro wolalem wbiec i zabic jakbym wiedzial o tym po lewej to bym czekal na niego ;/

27:20- odpal sluchawki i posluchaj jak ladnie flesh odbija sie od sciany :)...chyba wiadomo ze musze sie obrocic...

DEMO NR 8:

01:32- wbiegam tak zeby nie zostac oslepionym w razie rashu i fleshy :)...gratuluje skilla :)...co dziwnego ze walilem full auto i jak zabilem jednego to akurat drugi wbiegl i tez dostal..moja wina ze wbiegl ?

03:10- pamietam ta akcje jak sie splakales..slychac Cie bardzo wyraznie i wtedy akurat nie bylo CT na radarze wiec wiadomo ze Terro bieglo :).

07:30- nic dziwnego wszystkich slychac...

PODSUMOWUJAC..ADMIN KTORY NIE ZNA PODSTAWOWYCH SKANOW ORAZ NIE ODROZNIA PATRZENIA SIE W SCIANE OD CHOWANIA OD FLESHY :)

Z RESZTA JAK MOGLEM GRAC NA WH SKORO DOSTAWLEM SS NP. O GODZINIE 12:10 A O GODZINIE 12:11 BYLY NA FORUM ?...JAK JE MIALEM PRZEROBIC ?...MAGIA ?

NAPISALEM TO PONIEWAZ NIE CHCIALEM ZEBY UBT W RAZIE CZEGO MIALO PODWOJNA ROBOTE TYLKO OD RAZU NIECH WEZMA POD UWAGE TO CO NAPISALEM :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GZEH, nie da sie pobrac demka zmien hosting albo daj link do pukawki.

[ Dodano: 2014-08-18, 16:56 ]

http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1408172319-de_dust2-1408310340-1408312140.zip dla innych sprawdzajacych

Sprawdziłem demko które dostarczył arcy

Oto moje opisy

00.52 patrzy na typa nie było go słychać

00.55 modelowy wsok celownika

2.03 strzela dobrze w model ups ale co to za przeskok na model którego nie można było zobaczyć

2.08 coż za przeskoki widać nie mogłeś się zdecydować :)

4.48 to nie był czysto oddany strzał celowik w awp nie przemierza horyzontów ( tylko na ab są takie szejki)

6.05 wiesz że masz typa po prawej przy podeście ale i tak patrzysz się na model którego nie słychać i nie widać i czekasz aż wyjdzie

7.09 zwykły skan jasne a celownik maszeruje za modelem (dodam jeszcze że został skan puszczony w tempo)

7.38.61 dokładnie to napisałem ponieważ 2 pociski poleciały centralnie w model który biegł na kręcone przypadek? Oczywiście skan nie udeżył w model ponieważ ściana na której został oddany jest za gruba.

Moja opinia to odpalony dobrze się ukrywasz ale niestety się spaliłeś i to wszystko widać. Do tego jesteś ns i mało kto w to uwierzy że karasz jak pro player. Gdybyś z tymi akcjami był na steam wysłał bym cie na BL i AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, żeby ochronić ten temat przed spamem. Jutro któryś z UBT, albo całe UBT się zbierze i podejmie decyzję.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...