Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KupMiAraba

Kilka propozycji.

Polecane posty

Myślałem ostatnio o serwerze i wpadłem na kilka pomysłów.

1.Zmienienie wyglądu skinów: Na "rasowych" paintballistów - http://ludicomix.it/w/wp-content/uploads/2014/03/paintball_0.jpg - TT standardowo na kolor czerwony , CT na niebieski .

Dlaczego? Ciężko jest rozróżnić TT od CT.

2.Dodanie rang i kolorów : Dodanie rang tak jak na innych serwerach. Np Nowy 0 - 10 lvl itp i dodanie kolorów w zależności od rangi ręce i karabinek ma kolor np żółty na innej randze niebieski itp.

Dlaczego? Sprawdza się to na innych serwerach i może przynieść dużą popularność serwerowi.

3.Reset lvl - już dużo graczy ma lvl +100 a nie którzy nawet 250 jak shadow czy estanches i zniechęca to świeżych do gry bo oni zlatują na 1-2 kulki a estanches na 7 razem z przetrwaniem .

4. Dodanie nowej klasy "Magik" . Mało hp 50 w statystykach i dużo skillów . Podniesiona inteligencja.

Dlaczego? Warto wprowadzić jakąś nową klasę , przyciągnie to większą ilość graczy z czego serwer będzie zadowolony , a nie 8 graczy na serwie.

5. Wprowadzenie drużyn np 6-8 osób i np wojna drużyn co 1-2 godziny.

Dlaczego? Polepszy to statystyki serwerów . Teraz jesteśmy 9. Wejdźmy na podium !!! http://cssetti.pl/lista/typ/Paintball

6. Nabyliśmy matematyków :) Niestety uczy ich to tylko szybkiego wpisywania liczb na kalkulatorze. Zmieńmy działania może na zagadki , powiedzenia czy coś takiego. Bo tak się nauczyłem rozwiązywać te działania że wszystkie farbki zbieram tak jak estanches xd

Poświeciłem na to trochę czasu więc proszę o wyrozumiałość .

Starałem się nie popełniać błędów ortograficznych .

Dzięki :trol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...