Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

[Podanie] Vote for by Przemegg ;x

Polecane posty

Wymagania:

√ Wiek + 16, ( Spełnione )

√ Minimum 200 postów(Zdarzają się wyjątki), ( Spełnione)

√ Doświadczenie, ( Spełnione , jest )

√ Staż w sieci minimum dwa miesiące, ( Spełnione,Jest )

√ Brak ostrzeżeń na swoim koncie, ( Brak )

√ Bardzo duża aktywność na forum ( Jest raczej 4-5 H dziennie więcej nawet nie oszukując czasami )

√ Dobra znajomość języka polskiego,oraz ortografii. ( Spełnione )

Imię:

Przemysław ;3

Nick:

IPRZEMOI

Wiek:

16 lecz niedługo 17 :)

Doświadczenie:

Doświadczenie mam bardzo duże ponieważ wielokrotnie byłem moderatorem na wielu rozkręconych serwerowaniach oraz posiadałem swoje własne fora :)

Miałeś moderatora na innym forum?:

Tak , oczywiście napisałem to już wyżej :)

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania):

Chciałbym zostać moderatorem ze względu na to że chciałbym pomagać , bo pomaganie wychodzi mi bardzo dobrze. Udzielam się na Shout Boxie tak jak i w różnych tematach, gram na wszystkich serwerach prawie i będę może starał się o Admina na DD2. Cs-Staraszkoła od początku była moją ulubioną siecią tylko pewni ludzie zmusili mnie do odejścia np : Porobiony , pimp , Conversiara i TakiWłaśnieJestem , lecz to przeszłość po degradacji ich już nie odejdę. Aa chcę zostać moderatorem jeszcze bo mam bardzo duże doświadczenie w moderowaniu , mam duży staż , dużo postów i byłem tu w UBT dłuższy okres.

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?:

Pomogę w miarę moich możliwości i postaram się rozwiązać problem jak najszybciej.

Lubisz pomagać użytkownikom?:

Jak umiem to pomagam ale jak najbardziej TAK !

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam):

GG:48616176 , Skype: przemo7584 i Steam mam w profilu. FB podam tylko zainteresowanym.

Kilka słów o sobie:

Hmmm z początku chciałbym napisać że nie patrzcie na mojego warna ponieważ jest już od wczoraj prośba o jego zdjęcie a o to link tylko że MaStEr zapomniał mi go zdjąć http://cs-staraszkola.pl/-1-warn-vt12593.htm .

Dobra a teraz coś o sobie. Mam na imię Przemek , pochodzę z Płocka i mam 16 lat. Na starej szkole mam bardzo ale to bardzo długi czas. Znalazłem się tutaj przez serwer PB z początku nie odwiedzałem forum tylko grałem tu na serwerach pózniej zarejestrowałem się na forum i jestem tu już rok. Dawno też miałem Administratora na 3 serwerach naszej sieci PB , BB i JB. Był u nas JaIl Break ponieważ ja tutaj go zachęciłem żeby odszedł z gównianej sieci do nas przyniósł dużo ludzi ale niestety H@ postanowił odejść. Ja obecnie idę do 1 klasy liceum. Jestem brunetem lubię kobiety jak i grę w piłkę nożna. Mam 182 cm wzrostu jak się nie mylę. No co tu można pisać to tyle :)

10 reklam Forum(obowiązkowe):

http://wklejto.pl/208720

Nie przejmuję się że podanie zostanie odrzucone i na pewno nie odejdę jak ktoś przeczyta moje całe podanie będzie wiedział czemu odszedłem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, złożyłes podanie na moda od razu po powrocie, jak teraz zostanie podanie odrzuconeto , to znowu odejdziedz, i znowu wrócisz, i znowu złożysz podanie....

Ok przeczytałem Twoje całe podanie, ale nie licz, że ktoś od razu po powrocie da tobie Moderatora -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

jestem na nie,moje powody są podane poniżej:

-pamiętam bardzo dobrze,jak wyzywałeś i zaczynałeś każdą kłótnię

-podanie jakoś mało przekonujące,jesteś niczym polityk "mówisz,mówisz,ale dążysz do niczego ;O"

-do tego w podaniu widać wiele błędów rzeczowych,oraz budujących

-dopiero co wróciłeś,powinieneś najpierw nadrobić zaległości dotyczące sieci

Bez pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

Podobnie jak z podaniem Shiyo, jest zarejestrowany +2 mies. lecz na forum JEST mniej, tak jak u cb. Niedawno powróciłeś i już modek ci się marzy :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...