Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Groźby, wyzwiska - Co Riot z tym robi ?

Polecane posty

Cześć, dzisiaj a praktycznie przed chwilą grałem testowo Lucianem na botach mapa 3x3. Gram gram i pod koniec meczu spotkała mnie nie fajna sytuacja. Mój kolega z drużyny zabijaj stwora lecz ten prawie jego zabił, zostało jemu bardzo mało HP. Więc pomyślałem że jemu pomogę, tak zrobiłem. Po chwili zaczął mnie obrażać, grozić mi. Wiadomo internet to internet ludzie se na wszystko pozwalają lecz to już za daleko doszło. Typek przekroczył granicę. Niżej dam wam screeny. (Zdjęcia telefonem robiłem bo miałem akurat go w ręce)

11vmdkp.jpg

29o0nec.jpg

x2j711.jpg

nxjjhi.jpg

Jak sami widzicie żarty żartami ale to już przesada i to gruba. To nawet żarty nie były .. Chciałbym wiedzieć czy mogę wysłać to do Riota i co on z tym zrobi ? Za takie groźby jestem skłonny Welcom to Police. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak chcesz to ubierz mundur, idź pracuj na komendę,

Nie zdziw się jak od ziomków dostaniesz prosto na twarz flegmę."

-Paluch

Riot nic z tym nie zrobi, a na komendzie cię wyśmieją że przychodzisz z takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest internet...wychodzi sie z lola i tyle...i gosc bedzie musial sobie opluc monitor bo nie bedzie mogl tego do Ciebie napisac..i Ty masz satysfakcje a on zapluta klawiature i cale biurko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...