Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MagicGuyPL

Podanie by MagicGuyPL

Polecane posty

Imię: Kuba

Nick: MagicGuyPL

Ile masz lat: 15

Ile grasz w cs`a: 6 -7 lat

Byłeś już administratorem serwera?: Tak

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561198037865646

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Płatność (SMS/ Przelew): Obydwa

Dlaczego ty?: Chciałbym pomóc H@ w utrzymaniu porządku jest co ogarniać a moim zdaniem jest co ogarniać. Dość często siedzę na MW3 i jeżeli zdarzają się sytuacje ze ktoś jest nie uczciwy to od razu idę na forum to zgłosić. Jestem miłym i sympatycznym gościem myślę że dosyć łatwo nawiązuje znajomości nie ukrywam że zdarza mi się być nie miłym ale to bardzo rzadko. Ponad to jestem systematyczny i pracowity jeżeli muszę coś zrobić to robię to. Nie jestem konfliktowy ja wręcz dążę do rozwiązania konfliktu. Napisanie podania jest jednoznaczne z zadeklarowaniem się że będę pilnował porządku i tak też uczynię. Umiem rozpoznać czy ktoś czituje bądź nie. Myślę że mogę się przydać i mam nadzieje że H@ dadzą mi szansę.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Steam: MagicGuyPL

Dziękuje za rozpatrzenie mojego podania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze TAK. admin na serwerze sie przyda a on gra czesto jest ogarniety i bezkonfliktowy przy czym nawet sam kreci dema i zglasza ich na forum . Jedynym minusem wiek ale to jest najmniejszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze TAK. admin na serwerze sie przyda a on gra czesto jest ogarniety i bezkonfliktowy przy czym nawet sam kreci dema i zglasza ich na forum . Jedynym minusem wiek ale to jest najmniejszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...