Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KsMiLoF

A napiszę to tutaj ^^

Polecane posty

No to tak rezygnuję z Rangi UBT , Admina i całej tej reszty ...

Rezygnuję z admina - Bo nie będe sam ogarniał serwera gdy wspaniali admini nie potrafią nawet ss'ów wstawić a grają sobie jak gdyby nic POZDRO dla nich ^^

Rezygnuję z UBT - Ha ! wyjebane mam po całości

Jeśli Blacku chcesz mieć dzieci na sieci to trzymaj tak nadal . Z dnia na dzień odchodzą ludzie bo widzą tego Painfana xd który nie wiem wyzywa mnie cinka mastera bo daliśmy mu nie w podaniu i powiedzieliśmy że jego Pracę to gnioty xd . Pozdrówki . Oby ta sieć utrzymywała się nadal ale z dziećmi to bo co tutaj się wyprawia to " Śmiech na sali " Ale już nie będę mówił kto będzie na dniach odchodził . Poczekajcie i zobaczycie ^^

Nie będę mówił tutaj o prywatnych rozmowach z pewnymi osobami ale nie wypada ujawniać tych informacji .

O co proszę - ^^ Zbanowanie konta ^^ na TS3 tak samo zbanować ^^ . Trzym cie się mocno ale nie posrajcie się.

P.S. Pewnie Mistrz Painta wypowie się pierwszy :frustgrey: z wypowiedzią " W końcu odchodzi ten zjeb będzie milej na sieci xd "

BlackDead Mówi się że ten kto myśli ma tak zwany "Olej w Głowie " Tobie go dziś zabrakło ^^ Posłuchało się gniotów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...