Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hackerss

Problem z CS

Polecane posty

witam mam taki oto problem że gram sobie na naszym PaintBallu i zgine i nie mogę potem już nic napisać nie mogę nic zrobić zmienić oglądanego ludzika kompletne nic aż muszę czekać do kolejnej rundy :/

Czasami jednak mogę wszystko normalnie robić i wszystko jest ok

Gdy coś takiego mi się robi działa mi tylko klawisz consoli i ESC i chyba nic więcej nie działa .... Pomocy

Przepraszam a jak inaczej miałem nazwać taki temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś również tak miałem na jakimś cs . Zastanawiałem się co mam zrobić miałem dużo czasu skasowałem cs i zainstalowałem od nowa i było all ok i tobie też polecam tak zrobić to nie jest jakiś znowu duży problem, ale czasem denerwuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj cs a potem zainstaluj od nowa jeżeli to nie zadziała to pobierz inną wersję

Nie mając pojęcia na temat csa nie wypowiadaj się.

Za taki deny post powinieneś dostać warna.

Co do tematy to jest tak jak napisał CamaRo.

Postaram się szybko to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgine i nie mogę potem już nic napisać nie mogę nic zrobić zmienić oglądanego ludzika kompletne nic aż muszę czekać do kolejnej rundy :/

Tez tak mam

ten nowy skill przetrwanie to blokuje też tak miałem nie dodawaj w niego skilli powinno być ok

To nie jest od serwa tylko od cs tez tak mam a nie gram na PB i na kazdym serwie tak mam nawet na mixach , sam nie wiem czemu tak sie dzieje ale mam tak od kad update wszedl co nie mozna bylo slyszec ns jak ktos mial steama i na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując jeżeli dzieje się tak na innych serwerach to trzeba odinstalować i zainstalować ,a jeżeli na pb+exp to tylko nie dodawać skilli w "przetrwanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując jeżeli dzieje się tak na innych serwerach to trzeba odinstalować i zainstalować ,a jeżeli na pb+exp to tylko nie dodawać skilli w "przetrwanie".

:facepalm: Re-instalacja to nie rozwiązanie.

Błąd występuje przez umiejętność "przetrwanie".

Postaram sie to naprawić.

Oczywiście błąd może występować na innych serwerach.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...