Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
MastHer

Kideys bedzie mój!!

Recommended Posts

Spr!Nt, chciał wiedzieć co o tym myślę, więc to napisałem. Miałem styczność z grafiką i wiem trochę coś o tym i napisałem z mojej perspektywy patrzenia na tą pracę. Tak, wszystko fajnie tylko mógł dodać, że jest to jego pierwsza praca lub początek z grafiką to bym to inaczej ocenił, dodał wskazów czy podał stronę z poradnikami do gimpa/PS'A :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrazek z neta, słaby napis, w dodatku nie wtopiony i dodana tekstura rozjaśniająca w górnej części "pracy"

2/10

Dla Ciebie napis,aby był wtopiony musi być na nim 2414214 tekstur? ; o (niewtopiony* jak coś,już drugi raz Ci to piszę)

Skoro miałeś styczność z grafiką to pokaż kilka prac,bo moją galerię skrytykowałeś nie wiedząc podstaw o programach graficznych ;d

Co do pracy bardzo cienko ;p Napis nie pasuje do całokształtu,focal czyli pewnie chodzi o ten puchar źle zescalowany,oraz widać pixele w niektórych miejscach.Typo to masakra po co ten obrys? Kolorystycznie tu nic w spół nie gra.Polecam czytać poradniki na takim portalu jak DA ; ) Zacznij od łatwiejszych prac,a później sam coś twórz ;)

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega się uczy dopiero. Skoro To jest jego pierwsza praca to i tak dobrze jak na pierwszy raz. Pablo Picasso też od razu nie malował pięknie :D. Chociaż wiem że porównywanie malarza na płótnie do malarza na kompie jest głupie ale zawsze jest to jakieś tam porównanie. Ćwicz dalej a z czasem będzie coraz lepiej :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...