Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
ASD123

Skarga na Sprint

Recommended Posts

Mój Nick w grze: ASD

Nick Admina/Gracza: Spr!nT

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: Dzisiaj

Opis Sytuacji: Miałem kampe z wizzy, gracze wchodzili normalnie na kampe. Po pewnym czasie szanownemu "adminowi" znudziło sie wchodzenie normalnie na kampe dlatego postanowił na nią wlecieć i jeszcze włączyć sobie nieśmiertelność, żebyś my go nie zabili.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www.speedyshare.com/RjFuH/sprint.zip (odpalić komendą viewdemo i ostatnia minuta demka)

O co prosisz: Odebranie admina, ponieważ podobnych sytuacji a tym adminem jest wiele, niestety na serwerze nie ma HLTV więc ciężko to udokumentować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pewnym czasie szanownemu "adminowi" znudziło sie wchodzenie normalnie na kampe dlatego postanowił na nią wlecieć i jeszcze włączyć sobie nieśmiertelność, żebyś my go nie zabili.

Jakbyś był normalny to nieśmiertelność to, że nie możesz mnie bić. A ty mnie biłeś i nawet zabiłeś 1-2 razy za 3 na nemesis ma grawitację wiec przeskoczyłem 1 przeszkodę a na 2 wbiłem za jakimś kolesiem. I mi normalnie schodziło hp nwm gdzie ty tu widzisz, że włączam nieśmiertelność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieśmiertelność włączyłeś na samym końcu. Najpierw normalnie do Cb mogę strzelać a potem jak strzelam to hp Ci nie schodzi, radzę dobrze się przyglądnąć.

Ja nic więcej pisał nie będę bo to nie ma sensu. Wszystko widoczne jest na demku i myślę, że wyższa administracja dostrzeże te przewinienia, chyba że szkoda wywalić im admina bo wtedy mniej składek będzie...

[ Dodano: 2014-06-08, 15:22 ]

Zainteresuje się ktoś tym tematem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...