Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ASD123

Skarga na Sprint

Polecane posty

Mój Nick w grze: ASD

Nick Admina/Gracza: Spr!nT

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: Dzisiaj

Opis Sytuacji: Miałem kampe z wizzy, gracze wchodzili normalnie na kampe. Po pewnym czasie szanownemu "adminowi" znudziło sie wchodzenie normalnie na kampe dlatego postanowił na nią wlecieć i jeszcze włączyć sobie nieśmiertelność, żebyś my go nie zabili.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www.speedyshare.com/RjFuH/sprint.zip (odpalić komendą viewdemo i ostatnia minuta demka)

O co prosisz: Odebranie admina, ponieważ podobnych sytuacji a tym adminem jest wiele, niestety na serwerze nie ma HLTV więc ciężko to udokumentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie szanownemu "adminowi" znudziło sie wchodzenie normalnie na kampe dlatego postanowił na nią wlecieć i jeszcze włączyć sobie nieśmiertelność, żebyś my go nie zabili.

Jakbyś był normalny to nieśmiertelność to, że nie możesz mnie bić. A ty mnie biłeś i nawet zabiłeś 1-2 razy za 3 na nemesis ma grawitację wiec przeskoczyłem 1 przeszkodę a na 2 wbiłem za jakimś kolesiem. I mi normalnie schodziło hp nwm gdzie ty tu widzisz, że włączam nieśmiertelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelność włączyłeś na samym końcu. Najpierw normalnie do Cb mogę strzelać a potem jak strzelam to hp Ci nie schodzi, radzę dobrze się przyglądnąć.

Ja nic więcej pisał nie będę bo to nie ma sensu. Wszystko widoczne jest na demku i myślę, że wyższa administracja dostrzeże te przewinienia, chyba że szkoda wywalić im admina bo wtedy mniej składek będzie...

[ Dodano: 2014-06-08, 15:22 ]

Zainteresuje się ktoś tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...