Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
wolfnh

Pytanie o cs1.6 i cs;go

Recommended Posts

Witam mam taką sprawę. Mam dwa konta steam na jednym kompie wiem że można mieć dwa konta na jednym kompie ale nie o to mi chodzi. Chciałem się zapytać o takie coś. Gdyż na jednym koncie steam mam cs 1.6 a na drugim koncie mam cs:Go i teraz pytanie brzmi. Czy mogę jakoś grać w cs;Go na koncie tym pierwszym nie logując się na to drugie co jest cs;Go? Czy można jakoś przenieść z drugiego konta cs;Go na to pierwsze z cs 1.6? Proszę o pomoc dwa konta są na osobnym Emailu.

Niestety nie ma takiej możliwości , jeżeli kupowałeś cd-keya lub w empiku to mogłeś od razu wpisać cd-keya z go na tego steama z 1.6 , leecz jak masz 2 konta to już nic nie zrobisz tylko możesz się logować na któreś z nich bo inaczej nie pograsz

No właśnie Black jak to robić dokładnie? Bo chciałbym grać w cs;Go tam gdzie jest cs 1.6 Tak jak ty mówisz tylko nie wiem co zrobić

BlackDead, Dzięki Bardzo mi pomogłeś już to zrobiłem teraz mogę ciupaś w cs;Go na swoim pierwszym koncie bardzo to przydatne jest i fajnie że takie coś można zrobić. Dziękówa. :D Można zamknąć temat :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...