Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
ups :-s

ss`y których brak -_-

Recommended Posts

Twój nick z gry: ups :]s

Twój SteamID: 'STEAM_0:1:18959379'

Twoje IP: '46.45.87.13'

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 26.05.2014 - 21:25:06

Powód bana: ss`y

Link do screenów: nie ma ss`ów ... !!??!!

Mam taki oto problem przed chwilą don jakoś tam zrobił mi ss`y których niestety nie ma w folderze cstrike

1 raz w mojej karierze przytrafiło mi się taki coś że nie mam ss`ów na steamie. Może dlatego że w folderze cstrike miałem ponad 100 innych ss`ów (co chwile na każdym jednym serwie dostaje, musze je usunąć) i się nie zapisały nie wiem o co chodzi. 1 Raz mam doczynienia z taką sytuacją.

Decyzja należy do was ja moge jedynie tylko napisać że gram czysto i nigdy nie używałem wspomagaczy dzisiaj miałem też już robione 2x i nie było żadnego problemu a tu teraz taka niespodzianka.

Jestem zdany na waszą łaskę :(

FrezzeNN, ktos prosił cię o zdanie ?

Poprawka nie można zobaczyc ss'ow w AMX chyba ze na kompie tak . Wejde na lapka i sprawdze każdą możliwą opcje

Już możecie zamknąć temat przezwyczaiłem się że jestem "usuwany" z różnych serwerowni za niby "czity". Przeważnie dostaje bana na forum a potem w grze z powodem "nara", "żegnamy" itp. U was bardziej się postarali bo nie wierze w to że nie mam ss`ów. Gram 7 lat i nigdy ale to nigdy nie miałem problemu z ss`ami. Zawsze były. Dzisiaj już też 2x miałem robione ss`y i widać jeszcze za mało trzeba się pozbyć bo za dobrze gra ludzi wkurza.

Dzieki KsMiLoF, za to że próbowałeś pomóc. Admini na codzie poziom kompletnie 0 polecam jakiś serwer typu TP lub ONLY STEAM to tam byście się popłakali bo ja na tego tupu serwach nawet ss`ów nie dostaje ponieważ gram za słabo. A tutaj za każdym killem, każdą minutą byłem obrażany za moje umiejętności (dla was czity)

ŻEGNAM FAJNIE BYŁO ALE NIE ŻAŁUJE

PEWNIE DŁUGO BYM NIE DAŁ RADY Z NERWÓW JAK PO 3x DZIENNIE SS`Y BYM DOSTAWAŁ

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...