Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Boot_007

Hasło

Polecane posty

co mogę zrobić jesli ktoś sobie na moj nick założył hasł o? na tym nicku dostałe m 2 razy bana za ss ale po wstawieniu ich zostałem odbanowany .

teraz wchodzę do gry a tu ktoś pozmieniał mi staty i skille nic nie mogę zrobić :/

czy mogę się starać o odzyskanie konta ? oczywiscie te ss mam dalej jest iczh 2x po 5 sztuk .

Jest szanasa na odzyskanie konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ktoś zakupił premium lub vipa na Twój nick? Jeśli tak, to hasła nie dostaniesz.

Chyba, że chodzi Ci o to, że ktoś włamuje się na Twój nick, podszywa się, zmienia skille i staty to musisz zakupić vipa lub premium jako rezerwacje nicku (Hasło na nick).

Albo, masz już vipa lub premium, masz hasło a ktoś te hasło zna, to w tym wypadku napisz do BlackDeada z prośbą o zmianę hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ktoś zakupił premium lub vipa na Twój nick? Jeśli tak, to hasła nie dostaniesz.

Chyba, że chodzi Ci o to, że ktoś włamuje się na Twój nick, podszywa się, zmienia skille i staty to musisz zakupić vipa lub premium jako rezerwacje nicku (Hasło na nick).

Albo, masz już vipa lub premium, masz hasło a ktoś te hasło zna, to w tym wypadku napisz do BlackDeada z prośbą o zmianę hasła.

sprawa wyjaśniona

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...