Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KsMiLoF

UnBanTeam - KsMiLoFF

Polecane posty

Imię Kamil

Nick: KsMiLoFF

Wiek: 16 lat :)

Byłeś już w UnBan Team?: Byłem 2 razy raz na cs-Bosman i wcześniej jeszcze na cs-MaxSkil . Jeśli znajdę stare podania mogę dać do sprawdzenia większości głosy były na tak

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Obecnie tak jak pisałem do 20 mam dużo sprawdzianów w szkole jeszcze , ale postaram się na forum być od 3-5 godzin dziennie i sprawdzać starannie każde demko i każdego ss'a po kolei . By nie było żadnych nie miłych sytuacji i gracz był zadowolony z naszej serwerowni i administracji .

Kilka zdań o sobie: Jestem Kamil mam 16 lat mieszkam na Pomorzu a dokładnie w Słupsku . Lubię koszykówkę i spędzać wolny czas w Siłowni albo w Studiu . Obecnie jestem Adminem Westernmod'u od 3-4 miesięcy już . Nie liczę zbytnio ile to czasu już jestem adminem :) . Pomagam chętnie graczom w różnych sprawach banem , serwerem itp . To tyle ode mnie chyba

Czy masz Steam : Tak mam Steam nazwa " ksmilofff " A link do profilu zamieszczony w opisie :)

- Wiek +15, - Jest

- Doświadczenie - Mam :)

- Minimum 100 postów na forum - Jest

- Staż w sieci minimum miesiąc - Nawet więcej :)

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie - Brak

- Brak konfliktów z użytkownikami forum - Sądzę że Brak

- Wysoka aktywność na forum - Jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, że masz problemy z czasem. Rzadziej wchodzisz na srv jako admin. Masz niewyparzoną buźkę, przez co małe problemy mogą być,a le to dobrze. Nikt nie musi lubić UBT. Nie składasz od razu podania po tygodniu lub jak przekroczysz od razu posty. Jak pogodzisz stanowisko adm z UBT to mogę być nawet za twoją kandydaturą, ale pytanie czy pogodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, że masz problemy z czasem. Rzadziej wchodzisz na srv jako admin. Masz niewyparzoną buźkę, przez co małe problemy mogą być,a le to dobrze. Nikt nie musi lubić UBT. Nie składasz od razu podania po tygodniu lub jak przekroczysz od razu posty. Jak pogodzisz stanowisko adm z UBT to mogę być nawet za twoją kandydaturą, ale pytanie czy pogodzisz...

Przepraszam że się wypowiem ale odpowiedz dla Cinka . Tak pogodzę range UBT z Adminem od wczoraj jestem już na serwerze bardzo aktywny i będzie już tak na stałe . .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, że jesteś wstanie pogodzić bycie adminem i UBT to jestem na tak. Może spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem na TAK

+ Dużo postów.

+ Wiek.

+ Aktywność.

+ Steam.

- Z tego powodu jak to czytałem to zaskoczyła mnie jedna rzecz, że podałeś nazwy sieci mogłeś po prostu napisać, że posiadałeś ub-team na sieciach i, jeśli ktoś z H@ lub j@ chcieliby się dowiedzieć na jakich to napiszesz na pw do tych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

+ Ogarnięty

+ Miły

+ Pomocny.

Myślę że więcej nie trzeba wymieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wypowiem ale odpowiedz dla Cinka . Tak pogodzę range UBT z Adminem od wczoraj jestem już na serwerze bardzo aktywny i będzie już tak na stałe . .,

Jeżeli tak się stanie i jest to prawda, to daję Ci moje TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...