Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vandarx

VanDarX na admina xd?

Polecane posty

Imię: Sebastian

Nick: VanDarX

Ile masz lat: 16

Ile grasz w cs`a: dość długo, z przerwami około 5-6 lat.

Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście i to nie raz. Nawet mi się zdarzyło być administratorem tutaj na WM(ale to było dość dawno temu tak około 4-6 miesięcy temu).

Znajomość amxx w skali od 1 do 10: Tak żeby nie okłamywać nikogo to takie 6

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Oczywiście:http://steamcommunity.com/profiles/76561198044961984

Posiadasz działający mikrofon: Tak,trochę się rozpada ale póki co jeszcze działa xd

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: Sms/przelew. A jak hajsu braknie to reklamami (ale raczej nie).

Dlaczego ty?: Ponieważ, odkąd wróciłem na wasza siec a dokładniej na serwer WesternMod, widuje co chwile osoby łamiące regulamin, oczywiście wzywam administratorów lecz często ich również nie ma, Dlatego planuje ich wesprzeć zostając administratorem tego serwera.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG:26446904 / Skype:Sebka133 / Steam:Kawa1513 oraz oczywiście na serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK, TAK, TAK!!

+ Wiek

+ Steam

+ Staż

+ Aktywność na serwie

+ Był tu adminem

+ Pomocny

Same "+". :D

@EDIT

Tak, potwierdzam to, że VanDarX, wzywa adminów, gdy są osoby łamiące regulamin, m. in. mnie. On mi pisze na steam jak są jacyś cziterzy, gdy mnie nie ma na serwie, a jeśli jestem to albo na steam albo po prostu na u@. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna na serwerze, dosłownie do kilku dni. Ma kilka postów,ale one dotyczą albo UB albo podania o admach na WM. Mówisz,że wzywasz admów, jakoś rzadko to widzę np. na sb. Jestem an nie. Poznajmy najpierw osoby, aby nie było później problemów dalej. Co nagle to po diable. Poza tym ma dopiero 16 lat (wiem, od 16 gitarka), ale niech się wykaże aktywnością najpierw, bo to może być zwykłe chwilowe zainteresowanie. JESTEM NA NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna na serwerze, dosłownie do kilku dni. Ma kilka postów,ale one dotyczą albo UB albo podania o admach na WM. Mówisz,że wzywasz admów, jakoś rzadko to widzę np. na sb. Jestem an nie. Poznajmy najpierw osoby, aby nie było później problemów dalej. Co nagle to po diable. Poza tym ma dopiero 16 lat (wiem, od 16 gitarka), ale niech się wykaże aktywnością najpierw, bo to może być zwykłe chwilowe zainteresowanie. JESTEM NA NIE.

Rozumiem i szanuje twoje zdanie, lecz się mylisz z 1 rzeczą mianowicie wzywania administratorów, FunnyPuma oraz Nothing mogą to potwierdzić, gdyż co chwile ich wzywam na serwer żeby kogoś sprawdzili a potem zbanowali ponieważ łamie regulamin serwera.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna na serwerze, dosłownie do kilku dni. Ma kilka postów,ale one dotyczą albo UB albo podania o admach na WM. Mówisz,że wzywasz admów, jakoś rzadko to widzę np. na sb. Jestem an nie. Poznajmy najpierw osoby, aby nie było później problemów dalej. Co nagle to po diable. Poza tym ma dopiero 16 lat (wiem, od 16 gitarka), ale niech się wykaże aktywnością najpierw, bo to może być zwykłe chwilowe zainteresowanie. JESTEM NA NIE.

Na nie

+ steam

+ wiek

- aktywność

- amx

- podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

Za szybko być chciał zostać adminem. Pobądź trochę dłużej, daj się poznać. No i wypowiadasz się pod swoim podaniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna na serwerze, dosłownie do kilku dni. Ma kilka postów,ale one dotyczą albo UB albo podania o admach na WM. Mówisz,że wzywasz admów, jakoś rzadko to widzę np. na sb. Jestem an nie. Poznajmy najpierw osoby, aby nie było później problemów dalej. Co nagle to po diable. Poza tym ma dopiero 16 lat (wiem, od 16 gitarka), ale niech się wykaże aktywnością najpierw, bo to może być zwykłe chwilowe zainteresowanie. JESTEM NA NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak a oto powody

+zgłasza mi na steamie gdy widzi cziterów

+amx

+składka

+czas

+Ogarnia

Wielkie Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak Ja nie jestem NA NIE

Powody Proste

-Admin musi mieć ktoś zaufany

-Jesteś na serwerze od kilku dni i od razu się pytałeś o admina .

-Pokaż że ci zależy na tej serwerowni a nie tylko na adminie i jaraniu się nim

-10 postów .. ( Niech J@ czy H@ Da większy rygor na admina .. )

Ty tyle starczy ? Czy wymieniać to ja widzę tutaj same minusy a nie plusy

P.S .

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=39439#39439 wejdz w ten link i zapoznaj się z wymogami na admina :) Bo nie spełniasz nawet połowy ich :) Pozdro . Podanie do Zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

_po

http://cs-staraszkola.pl/...p?p=39439#39439 wejdz w ten link i zapoznaj się z wymogami na admina Bo nie spełniasz nawet połowy ich Pozdro . Podanie do Zamknięcia

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...