Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Emso

Admin - Emso

Polecane posty

Imię: Emil

Nick: Emso

Ile masz lat: 17

Ile grasz w cs`a: 5-6lat

Byłeś już administratorem serwera?: Tak i na nie jednym.

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 8

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Jest w Sygnie

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: Będzie ciężko bo na PB płace ale postaram się SMS lub przelewem

Dlaczego ty?: Ponieważ, chce pomóc serwerowi i bronić go przed reklamami, cheatermi i ludźmi którzy używają bugów map [np. TXT]. Zauważyłem ze nie zawsze jest Admin, a są cheaterzy. Jestem Miły pomocny i ogarnięty miałem już Admina na Cs-StaraSzkoła i jeszcze dodam, że brakuje Administracji na Call Of Duty: MW3 i jak dziś grałem byli cheaterzy.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:

GG - 21073308

Steam - w sygnie

Skype - emso1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wielkie NIE Masz już funkcję UBT, admina na forum odkąd dostałeś rangę UBT widziałem Cię UWAGA, aż godzinę !!!! Co do admina na PB http://www.gametracker.com/player/Emso/88.199.98.115:27030/ WoW, przegrałeś aż prawie 3 GODZINY, REKORD! A na COD masz 30MINUT, KOLEJNY WIELKI REKORD!!!, może od razu damy CI admina na wszystkie nasze servery i od razu moda, co?

Myślę, że wystarczająco wyjaśniłem, dlaczego owy osobnik nie powinien posiadać funkcji admina.

Ps. nie powinien posiadać ŻADNEJ funkcji, widać, że pcha się wszędzie gra po 30min i składa podania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...