Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Anonymous

verka zapraszam ;)

Polecane posty

Gość Anonymous

Na początku chcę was serdecznie przywitać..Więc witajcie ;>

Imię: Weronika

Wiek: 15,5l.

Cztery zdania o sobie: Nazywam się Weronika mam 15,5 lat.Pochodzę z Częstochowy,uczęszczam do szkoły gimnazjalnej.Od września już 3 klasa ;/. Interesuję się siatkówką,nawet chodziłam do klubu SKS Częstochowa,a także różną fotografią..Bardzo lubię robić zdjęcia różnym rzeczom ^^ W przyszłości myślę,żeby się wybrać na medycynę bardzo się tym interesuję lubię czytać o tym książki..Wolnym czasie jak już zauważyliście lubię spędzać czas na forum,oraz na serwerze wm ponieważ jestem tam adminką ;)

Miałeś moderatora na innym forum?: Niestety nie,ale myślę że ogarnę tę posadę..Znam się na tym dosyć ;)

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Hmm dlaczego?..Ponieważ spędzam bardzo dużo czasu na forum..Chciałabym pomóc administracji w organizowaniu forum..A także "karać" userów którzy nie przestrzegają regulaminu forum.Znam również bardzo dobrze regulamin no w sumie to chyba każdy użytkownik powinien znać,ale to tylko tak dodałam hehe C:

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Oczywiście spróbuję rozwiązać ten problem na wszystkie sposoby..Do póki bym go nie rozwiązała nie poczęła bym..

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): Jak dobrze wiecie Steam'a nie posiadam już od kilka miesięcy dlatego,też go nie podam..FB mogę podać tylko i wyłącznie na privie nie będę go podawała publicznie..Skype: weronika060299 GG: 8044158 I oczywiście możecie się ze mną kontaktować po przez forum czyli na privie ;)

5 reklam Forum: nie wiem czemu,ale nie mogę wysłać tych 5 reklam mam je jeśli nie wierzycie wyślę wam na pw..Wyskakuje Mi inna zupełnie strona na której pisze,że jakiś spam blog czy coś takiego i,że nie mogę wysłać postu ;/

Pewnie macie na myśli coś takiego : Pff..to "baba" na pewno nie ogarnie takiej posady..

Moja odpowied¼ na to:

Mylisz się..Jeśli ogarnęłam serwer to dlaczego mam nie ogarnąć forum? Wiem jak się zachować gdy ktoś łamie regulamin! To,że jestem dziewczyną na prawdę nie znaczy,że nie umiem się zachować..

Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi ;x

Edit@

SubZero jesteś na NIE,bo Ja byłam w twoim podaniu na neutral..żałosne.. Chociaż podaj jeden powód..Twojej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja uważam, że warto jej dać szansę. Jest ogarnięta, dobrze sprwuje się jako redaktor, a tym badziej admin WM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięta, wygadana :D i poza tym lubi siatkówkę :p jak najbardziej na Tak.! Hackerss odchodzi więc przyda się nowa osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na samo podanie,wykonane wyjątkowo starannie.Jest bardzo aktywna,jej post znajduje się prawie pod każdym tematem,pomocna i pracowita.(np. chcialo jej się pisać do mnie żebym dodał linie dla adminów na serwer)

Same +y więc,chyba mogę jej dać moda już teraz.Jednak poczekajmy na wypowied¼ innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak . po 1 Dziewczyna !! ogarnięta dużo napisała o czym to świadczy że jej zależy .. :)

Wielkie TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...