Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Propozycja !

Polecane posty

Moją propozycją jest aby tutaj każdy GRACZ ! Nie zwykły użytkownik Cs-staraszkoła ! Tylko gracz który gra ponad 2H + na serwie i mnie zna z niego.

Tu można sprawdzić czas gry na serwie : GT !

Otóż moją prośbą jest aby każdy kto gra na [DR] tak jak napisałem up wypowiedział się czy podoba się im moja muzyka ... nie chcę abym dostał bana bo nie którym się nudzi na serwie a jak puszcze muzę to umila innym czas. Oczywiście proszę Pimpa o wgranie pluginu - http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=6442 bo nie rozpatruje propozycji [DR] ...

Więc proszę każdego gracza ! Gracza [DR] aby się wypowiedział czy mogę puszczać muze. ! Bo na serwie to nie admin lecz większość graczy. W sumie serwer jest dla graczy a nie aby nie wiem zabłysnąć bo się zrobiło serwa. Pozdro joł ! Proszę o wypowiedź! Czy mogę puszczać muze czy nie !

PROSZĘ NIE ZAMYKAĆ TEGO TEMATU ! POCZEKAJMY AŻ GRACZE SIĘ WYPOWIEDZĄ !

#Teraz prawie wcale nie puszczam muzy bo nie chcę perma .. A jak dostanę zgodę to nie będę puszczał dużo lecz nie chcę gdy admin wbije dostać perma i tyle. A jak wbije napisze mi żebym nie puszczał i tyle.

#Szyberek ... ale teraz nie wbijasz w ogóle i nie wiesz jak jest ... to było dawno przed permem teraz już tak nie robię oraz pomagam graczom jak czegoś nie wiedzą itd. D: A wtedy i tak nic nie gadaliście tylko spiny były. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście takie coś przeszkadza, nie mam co prawda przegranych 2 godzin ale to przeszkadza, przynajmniej mi.

Grałem może łącznie 20 minut na dr ale puszczałeś muzyke nie dało sie prawie wcale pogadać.

Może dlatego że ciągle siedziałeś na respie i ta muzyka leciała ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było jasno powiedziane, że nie będziesz puszczał muzyki, a jeśli robić to będziesz, to dostaniesz perma. Była umowa? Była. W takim bądź razie nie podważaj jej.

Większości ludzi to przeszkadza, a z tego co wiem, to 3/4 graczy serwera nie ma konta na forum.

@@ EDIT.

19. Nadużywanie mikrofonu = BAN do tygodnia

20. Puszczanie muzyki poprzez HLSS, HLSD etc. = BAN do tygodnia

Równość wobec prawa być musi i to nie gracze ustalają zasady, tylko Administracja.

Na innych serwerach jest przez to syf i patologia, dzieciaki drą się przez mikro i wyzywają się wszyscy wzajemnie. Tutaj ma być spokój i każdy ma pograć oraz się odprężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ... Tak jak piszesz sama

19. Nadużywanie mikrofonu = BAN do tygodnia 

20. Puszczanie muzyki poprzez HLSS, HLSD etc. = BAN do tygodnia

Ban do tygodnia :) nie więcej więc czemu traktujecie mnie gorzej niż innych? Mi perm a innym nic ? Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie perm, dlatego że nie miałeś dostawać UB, ale dostałeś warunkowego za umową, że nie będziesz puszczał dalej muzyki I BUGOWAŁ MAP ORAZ NADUŻYWAŁ MIKRO. To są 3 rzeczy, czyli nie mamy o czym rozmawiać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mamy bo za puszczanie muzyki - nie ma perma

Za bugowanie mapy - nie ma perma

Za nadużywanie mikro - nie ma perma :)

Więc w czym problem??? Jeśli ja mam dostać perma to traktujcie tak samo innych a nie wybieracie sobie gracza który jest spoko a później dajecie mu perma za puszczanie muzyki hah śmieszne -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była umowa, to jej nie zrywaj. Sam się tego podjąłeś, więc nie płacz teraz. Koniec dyskusji. Głos zostawiam PimPkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umowa jaka? Że dostanę perma jak będę puszczał muzykę? Dostałem UB i kazał mi nie puszczać muzyki a czy puszczam teraz? Nie tylko jadę tekstami idiote Danio który sam wyzywa a później mi bana dajecie ehe spoko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodź jednej osobie nie podoba się to że puszczasz muzykę powinieneś ją wyłączyć.

Za nadużywanie mikro są bany.

Można wgrać plugin na mutowane ludzi, ale po co zaśmiecać serwer pluginami ?

/Close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...