Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KiLLeR

Skarga na POROBIONY`BMH

Polecane posty

dobra koniec spamu , za przeproszeniem dzieci :) Czekamy na odpowiedz Blackdead !! Jak ktoś na piszę post to zostanie warna , tylko H@ może napisać ;)

ps. Nie chciałem obrazić was , czyli cZ!Te_rRr3k,Stabilo,POROBIONY`BMH,Danger :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh kolejna twoja bezsensowna skarga na mnie ...

Chyba na prawdę jeszcze nie dorosłeś i żal ci ciśnie pupe...

Co do 1 ss zamknąłem temat bo większość graczy było na nie, więc uprościłem tylko życie Blackowi... ( i co w tym złego ? ).

Co do 2 ss człowiek sobie z nas zakpił, miał 1 post składając podanie na UBT, i tego samego dnia dołączył na forum. Więc po co to miało być otwarte ? żeby robił się spam ?

Co do 3 ss Jak widzisz dokładnie że uprzedzam gracza, a nie jak ty to powiedziałeś "grożę", mam moderatora więc pilnuję porządku także na SB. Tu od razu zaprzeczam twojej wypowiedzi,że rzekomo nic nie robię...

Ciekawe jest to co mówisz...

Obrazek

Statystyki mówią same za siebie, mimo krótkiego stażu wbiłem się w statystykach, i tak naprawdę jestem najaktywniejszym Moderatorem...

Więc przestań już pisać na mnie skargi, bo to już się robi nudne i chyba na siłę chcesz się mnie pozbyć, łamiąc tym samym regulamin...

Następnym razem przemyśl dokładnie czy warto pisać tak bezsensowne skargi ...

Skarga niesłuszna.

Puma skończ z tymi skargami.

close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...