Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Opancerzony

hud_saytext OFF

Polecane posty

Siema ze wzgledu na to iz jestem notorycznie wyzywany i obrazany przez bande zakompleksionych dzieciakow ktorzy pozostali w grze na poziome ZERO :)postanowilem wylaczyc calkowicie SAY tzn:

hud_saytext 0 i po problem xd mozecie mnie teraz wyzywac do woli bo i tak nic nie widze.Ale chcialbym widziec np:co pisza gracze z mojego team,tylko i wylacznie z U [email protected] ktos wie jak to zrobic to bede wdzieczny:)

Reszta informacji na SAY jest mi potrzebna jak swini siodlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ze wzgledu na to iz jestem notorycznie wyzywany i obrazany przez bande zakompleksionych dzieciakow ktorzy pozostali w grze na poziome ZERO :)postanowilem wylaczyc calkowicie SAY tzn:

hud_saytext 0 i po problem xd mozecie mnie teraz wyzywac do woli bo i tak nic nie widze.Ale chcialbym widziec np:co pisza gracze z mojego team,tylko i wylacznie z U [email protected] ktos wie jak to zrobic to bede wdzieczny:)

Reszta informacji na SAY jest mi potrzebna jak swini siodlo:)

NIe widze sensu w takim poczynaniu :)

Niech sobie wyzywają chłopaczki, wejdź po admina i dziewczyny się uspokoją ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co mam wysluchiwac dzieci bez mozgu???

jezeli ktos nie potafi sie zachowac i nie ma pojecia co to sa sluchawki w grze+doswiadczenie to po co mam czytac ten stek bzdur na SAY w moim imieniu:)

teraz wbilem na serwer 24:0 na luzie :)admin tylko pisal na glownym SAY kolorkiem zeby zachowc kulture xd XD xd

pewnie znow mnie wyzywali hahahaha ale ja juz tego nie widze:)

jezeli ktos wie jak uruchomic samo U say bede wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to wgl. za temat i jeszcze w jakim dziale? :facepalm:

Weź to ktoś do kosza przenieś.

z jakiej okzji KOSZ?

napisalem z czym mam problem i co potrzebuje,wiec jesli nie potrawisz pomoc to nie nabijaj postow i wyjdz!

przeciez w podaniach na flagi piszecie jacy to nie jestescie dobrzy w amx+pluginy:)wiec teraz sie prosze wykazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...