Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Lemoniada

Problem z ss

Recommended Posts

Twój nick z gry: Ruska Lemoniada xd

Twój SteamID:

Twoje IP: 77.252.222.66

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina) : 12.03.2014 - 13:30:13

Powód bana: Wstaw ssy

Link do screenow : Ss'ow nigdzie nie ma. Wiele razy oskarzano mnie o wh i dawano bana ale zawsze byly screeny i moglem sie wytlumaczyc ze to bylo tylko oskarzenie a jestem czysty, a teraz screenow nie ma. Domyslam sie ze ub nie dostane ale to nie moja wina. Admin musial cos pokrecic i nie zrobil screenow a dal bana.

Ale ja dostalem bana 13 godzin pozniej wiec mogl sie pojawic jakis blad z autossami, bo ich nie mam. Ja nie moge tak sie cieszylem ze te ssy byly bo kazdy sie sapal o wh a tu ... i mam bana na miesiac a ssow brak :(

No to chlopaki dzieki za gre bo chociaz bym chcial to ssow nie wrzuce bo ich po prostu nie mam. Mozecie zamknac temat.

[ Dodano: 2014-03-12, 16:19 ]

Na dowod ze nie mam tych ssow wstawie screeny z folderu cstrike i valve oraz folderu z counter strike.

http://speedy.sh/HfT4K/Moje-obrazy.zip

A ja polecam sprawdzić opiekunowi logi. Ostatnio słyszę, że są kłopoty z banowaniem.

Przedluzam Ci czas na wstawienie screenów + odsylam temat Blackowi.

Jeśli screeny zrobiły się poprawnie, masz automatycznie zamkniety temat + brak ub.

I jak sprawdzil ktos juz to demko ?

[ Dodano: 2014-03-18, 15:34 ]

Chcialbym zauwazyc ze forum jest prowadzone w sposob bardzo nieprofesjonalny. Temat zalozylem prawie tydzien temu a nie mam ub. 4 dni temo [email protected] nakazal sprawdzic demko do dzisiaj tego nikt nie zrobil.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...