Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
GreenSeven

ss

Recommended Posts

Twój nick z gry: GrrenSeven?

Twój SteamID: 'STEAM_2:0:1214561330'

Twoje IP: 109.197.66.22

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2014-02-27 18:10

Powód bana: Wstaw SS

Link do screenów: http://speedy.sh/uTRJp/Nowy-folder-2.zip

Przepraszam nie mogłem znaleźć, nowy Cs itp

Tak pierwsze dwa są czarne Dlatego że, Sprawdzałem skype, Możecie to sprawdzic po dacie wartości i w prawym górnym rogu mi pisze że mi neta nie łapie...

Jeszcze raz przepraszam

Dobra mogę wam opisać jak to było A więc Zabijałem wszystkich, Staty miałem 17:0 potem 17:1 Lecz wyrzuciło mnie No to się troszkę podenerwowałem i wbiłem od nowa Staty 10:2 i tak dalej. Nagle Żwirek Pisze czy podam skypa to ja mu mówię że podam I zacząłem go włączać I Skype mi się włączył akurat wtedy kiedy był koniec "Rundy" No więc poszedłem sprawdzić i miałem Spam to zacząłem to jakoś ogarniać nie? No i tak wyszło że jak już wszystko było ogar To Wbijam na Serwer nie? i idę grać chciałem mu podawać tego skype, Ale tu mi pisze Ban No wiec odruchowo szukam w Csstrike Ale niema SZUKAM w całym Cs nie ma. Pisze temat, Ale nikt nie wierzy To szukam Dalej, wtedy zadzwoniłem do kolegi i mi podał sposób przez %appdata% Gdy Znalazłem to sie ucieszyłem Ale gdy zobaczyłem że dwa ss są czarne to Historia się Zamyka i tak Dalej....

Tak to było

Mogę jeszcze podesłać demko które kręciłem na No Mogłem Lepiej :)

Demka nie mogłem znaleźć w csstrike, Ale znalazłem Tam gdzie ss Prosze o to one:

http://speedy.sh/B2aux/aas.zip

już naprawdę niewiem jak mam udowodnić swoją niewinność? Mozecie mi Dawać ss Cały czas 24/7 JA JESTEM czysty... Błagam uwierzcie mi :C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...