Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tabixter

Kolejna propozycja koniec włamywania!

Polecane posty

Siemka moja propozycja jest taka aby wgrać plugin na hasło! Tak na hasło czyli ktoś aby zagrać najpierw musi się zalogowac to by było moim zdaniem dobre rozwiązanie żeby nikt sie nie włamywał a gdyby zdażyło się że ktoś by się włamał to na forum ten użytkownik któremu sie włamano pisze że chciałby prosić o zresetowania hasła i było by git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to samo apelowałem miesiąc temu, to by było bardzo fajne bo co chwile są te podszywki.Ale Black mi wtedy powiedział, że nie zrobi tego bo bedzie tak , że jakaś podszywka wejdzie i komu założy hasło i wtedy będzie musiał usuwać mu i będzie zamieszanie i wgl... Ale jakby to zrobił to każdy by sobie ustawił hasło a jak cos to na forum może da znać...

Jestem ZA, ale wątpie że Black to zrobi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poprostu na forum ta osoba dała by znać jezu... byłoby mniejsze zamieszanie niż jest z tym " wstaw ssy na cs-staraszkola.pl "

I tak jak @up napisał ma racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz nie mam czasu,a co będzie jak będą jeszcze pisali żeby hasło zmienić.Odpada.

Jak ktoś chce hasło to wystarczy vipa kupić.Łatwiej się gra bo jest szybszy exp wiecej prezentow dropi itp.A vip kosztuje 3zł przelewem.

Plugin na hasła jest w internecie za free a nikt go prawie nie ma na serwerze bo są z nim same problemy :/Był przeciesz na pb kiedyś i dzieci zakładali komuś hasła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja jetem za nie, kupcie VIP'a i nie bd problemu a tak to już nie jest wina Black'a. Nie gracie tu od początku i nie wiecie jaki z tym jest problem. Ja już kilkakrotnie pisałem dlaczego jestem na nie i wydaje mi się, że dawałem odpowiednie argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Dobra niech Black zrobi co chce lecz ja mówię, że to zły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

na razie przenoszę temat do archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...