Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
G@M3R

Danio

Recommended Posts

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: DaN[!]O ?!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Powod: 'odpocznij...'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:725278378'

[AMXBans] Twoje IP: '193.169.112.245'

[AMXBans] ======================================

Gram i koles kcs/ czarna czy jakos tak mnie zablokowal do sciany wrywajac sie prosto przede mnie pod mój celownik.Napisałem mu zeby sie nie wjebywał i taki banik...

Czy admin ma z głową? komu wy admina dajcie? Dostaje bana za to ze upominam gracza za to co robi?

Co on sobie wybraża ze jak jego lubi a ja cos do niego powiedziałem to odrazu mi bana daje?Myślisz ze jesteś BOGIEM i wszystko Ci wolno?Tacy ludzi nie powinni miec admina tyle odemnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałeś bana za obraze a nie upomnienie ... Po tym jak cie Czarna zablokowała wyzwałeś ją od "dziwek" i kląłeś że ci sie "wjebała" :) o Upomnienie bym ci bana nie dał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z regulaminem serwera admin miał prawo dać bana do 1tygodnia.

4.b) Wyzywanie, obrażanie Graczy i ludzi – 1h - 24h (poważne ubliżanie do 1 tygodnia)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I co tutaj wyzywam do dziwek? to o botach to był żart.Reszta to przeklenstwa...Sam serwer klnie co chwile wiec chyba za to bana nie dostałem?Jedyne co tutaj widze to nazwanie goscia matołem.I za to ban na 1 dzien tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem emocje to emocje w grze.Counter Strike to bardzo emocjonująca gra pod względem zabijania.Lecz ty kolego nie powinieneś obrażać, rozumiem ty uważasz że to było dla żartów, lecz powinieneś wiedzieć że każdy odbiera to inaczej i tak czy siak osoba ta mogła się obrazić. Nawet jeżeli ty nie miałeś na celu jej obrazić.Ban moim zdaniem słuszny iż kultura musi panować wszędzie nie musicie na say'u przeklinać i wyrzucać swoje emocje.Lecz zawsze możecie sobie w pokoju przy komputerze przeklinać bo przecież po co na say'u ?Popisać się że znacie takie słowa ?Bo nie rozumiem.Wracając do tematu dotyczącego bana, admin słusznie zrobił kultura musi być jak już mówiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i ban słuszny ale mi chodzi o to że na serwie nie ma kultury bo sam serwer bez przerwy klnie.Chodzi mi o to że jak admin Danio gra to ludzie sie od kurw wyzywaja i jest dobrze... nic z tym nie robi nie banuje nic a jak powiedziałem coś do jego kolegi to odrazu ban.Uważam że mogłem dostac za to kicka lub bana na krótko ale uważam że ban byl zdecydowanie za długi i Danio wlepił mi ile sie da bo powiedziałem cośdo jego kolegi to własnie mnie irytuje że takie zachowanie wzgledem mojego widzenia wygląda tak że admin uważa sie za nie wiadomo co i przesadza tyle w temacie.

Do ZAMKNIECIA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...