Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

Ubteam - -=Rush3r=-

Polecane posty

Imię:Szymon

Nick:SWAK.cs -=Rush3r=-

Wiek:22

Platforma(Steam/NonSteam):Steam

Doświadczenie:Myślę że spore , w końcu gram w counter strikie już 8 lat . Na pierząco przeglądam Internet w celu sprawdzenia czy nie pojawił się nowy chet i jak go rozpoznać.

Ile posiadasz godzin na forum:Bardzo mało dopiero 19. Ale ta liczba rośnie , wchodzę na forum kilka razy dziennie sami przecież widzicie prawda ?

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:24/7 ? No chyba że w pracy albo z kobietą na spacerku ale to zawsze telefonik i można sprawdzić co nie co . Nie licząc Demek .

Kilka zdań o sobie:Mam na imię Szymon , eh przecież to pisze u góry więc tak zacznę od nowa. Interesuję się grafiką , komputerami , gastronomią oraz sztukami walki. Pochodzę z Śląska (zabrze).Na forum jestem krótko ale wykazuję dużą aktywność na serwerze bf4 ogarniam bardzo dobrze jako admin , przynajmniej tak myślę. Do sprawdzenia demek używam programu compLexity Demo Player (Polecam go innym) jest bardzo dobry przynajmniej jak tak uważam. Dlaczego ubiegam się o to stanowisko ? Ponieważ z UB team widzę tylko Cziterka jak ogarnia.Do tego to sami admini PB no i tak z innych serwerów ale brak użytkownika z serwera bf4 , a chyba lepiej by było żeby w takim team'ie były osoby po jednym z każdego serwera.No nic to na tyle czekam na odpowiedzi. Być może będę zmuszony poczekać z 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NEUTRAL .

Czemu ??

[-] Staż na forum .

[+] Steam

Co tu się rozpisywać nie spełniasz wymagań 200 postów i do tego mała aktywność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadaliśmy weź pod uwagę to że ja Steam , Ty Ns i mam modyfikację by gadać z Ns bo tak to bym wgl z wami nie mógł gadać dlatego mogę mieć inny głos niż normalnie . Po drugie zawsze masz inny głos niż normalnie więc nie wyciągaj pochopnych wniosków . Chcesz zapraszam na ts , mój facebook : Szymon Galecka https://www.facebook.com/szymon.galecka , ss dowodu mam dać ?

By udowodnić takiemu jak Ty że mam 22 lat ? Panie znawco brzmień głosów ?

Ps.Przepraszam ale musiałem napisać by się obronić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , temat zakończony patrz na SB i PW edytuję swoją wypowiedz następną raza załatw to ze mną na PW :) (Miejmy nadzieje że nie będzie następnego razu :trol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...