Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Guest Anonymous

[Poradnik] NFS MW

Recommended Posts

Guest Anonymous

Need for Speed: Most Wanted to najnowsza część najsłynniejszej na świecie serii wyścigów samochodowych. Otwarty świat, dziesiątki możliwości i... Zawrót głowy. Bez problemu pomożemy Ci uporać się z najważniejszymi elementami gry. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym poradnikiem.

z12381133Q.jpg

1. Rozejrzyj się

z12790239Q.jpg

Po swoim pierwszym obowiązkowym wyścigu, gra zostawi Cię na samym środku wielkiego miasta. Możesz teraz robić co chcesz: obijać się po bandach dróg, uciekać przed policją lub niszczyć bannery stojące nieopodal. Radzimy byś najpierw przejechał się przez pół godziny po mieście poznając wszystkie jego zakamarki. W każdej uliczce i każdym garażu są nowe samochody do odblokowania, a dzięki eksploracji dowiesz się co nieco na temat rozgrywki i oswoisz ze sterowaniem.

2. Jak odblokować nową furę?

To proste! Wystarczy, że znajdziesz miejsce, w którym się ona znajduje, a natychmiast będzie dla Ciebie dostępna do gry. Oprócz standardowych samochodów są również w Need for Speed: Most Wanted dostępne superbryki w liczbie dziesięciu. By je zdobyć, musisz zniszczyć oponenta w trakcie wyścigu (najlepiej przywierając go do najbliższej ściany). Gdy tylko to zrobisz - bryka będzie Twoja.

3. Wybierz swój typ

z12515542Q.jpg

Need for Speed: Most Wanted oferuje dziesiątki różnych samochodów. W trakcie Twoich eksploracji radzimy, byś oswoił się z jedną bryką, którą będziesz tuningował, by stała się ona Twoją wizytówką. Dzięki temu zaoszczędzisz wiele Speed Points, a przy okazji pokonasz wszystkich rywali z samochodem, który znasz jak podszewkę własnej kieszeni.

4. Policja

z9938974Q.jpg

Samochody policyjne to jedna z rzeczy, które powinieneś omijać w trakcie początków swojej kariery w Need for Speed: Most Wanted. Mają szybkie samochody, które z łatwością Cię dogonią, a w dodatku mają przeróżne pułapki, które mogą przebić Twoje opony i uniemożliwić dalszą ucieczkę.

Gdy nabierzesz już trochę doświadczenia i będziesz mieć odrobinę stuningowaną, dobrą brykę, podjed¼ do najbliższego samochodu policyjnego i lekko w niego uderz. Rozpocznie się pościg. W każdej jego sekundzie otrzymywać będziesz punkty Speed Points, które są wirtualną walutą w grze. Jeżeli chcesz je wszystkie otrzymać, musisz albo pozbyć się radiowozów niszcząc je albo uciec przed nimi i nie dać się złapać po drodze. Dostaniesz furę punktów, ale pamiętaj - jeżeli zostaniesz zatrzymany i złapany to wszystkie przepadają.

5. Bramki, billboardy i inne atrakcje

Miasto jest otwarte dla Ciebie od samego początku. Jeżeli chcesz zarobić trochę Speed Points, niszcz okoliczne billboardy i inne zniszczalne obiekty. Warto przy tym pamiętać, że punkty zostaną Ci przyznane jedynie wtedy, gdy przeżyjesz kraksę. Rozwalaj więc wszystko wokół, ale... Z głową.

6. Multiplayer

z12754054Q.jpg

Gdy znudzi Ci się jazda samotna, wskocz do multiplayera (wymagany online pass). Pamiętaj, że chodzi tu o dobrą zabawę i wielką rozwałkę, więc baw się z innymi graczami i staraj nie kląć na nich za bardzo. Pamiętaj też, że wszystkie wyścigi, do których dojdzie między Tobą, a oponentami zaczynają się jedynie w umownym, jednym miejscu, więc warto od razu ustawić swój samochód o kilka centymetrów przed oponentami - da Ci to znaczną przewagę w ogólnym rozrachunku. Najważniejsze jednak, byś czerpał frajdę z wirtualnych kraks z przyjaciółmi.

Poradnik został stworzony przez: cloudstorm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...