Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paluch

Skarga na MiSzCzU

Polecane posty

Mój Nick w grze:Paluch

Nick Admina/Gracza:MiSzCzU

IP oskarżonej osoby:nwm

Steam ID oskarżonej osoby:STEAM_0:0:617468102

Data,godzina, mapa zdarzenia:24.12.13r 16:16 bb-minecraft

Opis Sytuacji:gramy sobie na mapie niewiem nazwy i miszczu admin budowal wbijalismy na kampy on bil na ziemi nabil sobie fragow i gdy bylo koniec rundy no to bez amx_vote zmienil mape nawet sie graczy ne i pytal czy zmienic i zmienil na bb-minecraft i przeniosl mni ei gracza o nicku Wykurwiacz do tt a on siebie do ct i znowu budowal prosze o zrobienie cos z tym adminem.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: nie mam nie zdążyłem zrobić ale potwierdzi to gracz Wykurwiacz

O co prosisz: żeby admin MiSzCzU stracił admina i przyznać admina jakiemuś ogarniętemu graczowi.

Dziękuję i życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ziemi nie biłem na 100%, mapę zmieniłem to prawda nikogo sie nie pytałem. A i nikogo nie przenosiłem ,a po zmianie mapy to już nie moja wina ze byłem w ct :/. Zobaczymy co powie wykurwiacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.

Według mnie to powinno być to pierwsze ostrzeżenie! Dlaczego? Otóż nie możesz sobie samowolnie zmieniać mapy! Admin nie jest po to byś zmieniał sobie mapy jak Ci się nie podoba!

2.

Haha Kaen a ty niby nie latasz zawsze jak zbudujesz sobie kampe to wlatujesz do niej wiec ogar.

a) Udowadniasz że latasz NC

b) Dowody oskarżające tego admina że lata na NC. A jak nie masz to proszę nie pisać!

KaeN, ciebie też się to tyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ziemi nie biłem na 100%, mapę zmieniłem to prawda nikogo sie nie pytałem. A i nikogo nie przenosiłem ,a po zmianie mapy to już nie moja wina ze byłem w ct :/. Zobaczymy co powie wykurwiacz.

Znam miszcza z tego serwera i nie widziałem ani razu żeby bił na ziemi bąd¼ innych kampach itp. A dość czesto gram na tym serwerze. Odkąd co Ja gram na tym serwie to najczęściej kaen sie przenosi do ct i przeszkadza w budowaniu.

Dziękuję pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.

Według mnie to powinno być to pierwsze ostrzeżenie! Dlaczego? Otóż nie możesz sobie samowolnie zmieniać mapy! Admin nie jest po to byś zmieniał sobie mapy jak Ci się nie podoba!

2.

a) Udowadniasz że latasz NC

b) Dowody oskarżające tego admina że lata na NC. A jak nie masz to proszę nie pisać!

KaeN, ciebie też się to tyczy!

Alay a ty nie jestes Moderatorem/H@ zeby decydowac co @ moze a czego nie niech Black sie wypowie w tej skardze bo to mnie juz doluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...