Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XYZ

Propozycje

Polecane posty

Siema jako ze zauwazylem ze na forum zaczyna sie cos dziać to wpadlem na pomysl zeby je troche ,,unowoczesnic,, i mam pare propozycji których brakuje moim zdaniem

-Dodanie top posterów

-Dodanie dotacji na forum (na reklamy serwerow lub poprostu na jakis cel) i topke donatorów

-Dodanie kto obchodzi urodziny w danym dniu

-Dodanie Top czasu online spedzonego na forum

-Dodanie Kontaktu z administracja i moderatorami

-Dodanie statystyk forum i użytkowników (wiem ze są ale bym je dodał do tego ,,paska,, po prawej stronie)

To wszystko w tym panelu bocznym tu gdzie sa ostatnie posty odpowiedzi i ustawienie statusu

-Jakiś styl ciemny bym dodał czarno-zielony lub jakis inny

-Dodałbym topke ludzi wpisów z sb (top5)

-Dodac range opiekuna 

-Zrobic range redaktora na forum i jakas rekrutacje zrobic zeby sie caly czas cos dzialo na forum rózne wywiady jakieś nowości, ciekawostki itp

-Oprócz tego ze za głosowanie na serwery jest pkt reputacji dodałbym jeszcze rózne zabawy na forum zeby ludzie mogli zdobywac pkt reputacji wedlug mnie przyciąga to ludzi

Takie cos dla mnie brakuje na forum dzięki temu  ludzie częsciej by zostawali z nami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Ładnie Pięknie tylko tak:

Top Posterzy/Czasu jak dla mnie zbędne bo przyjdą ci takie dzieci i będą tylko bezsensownie spamić na forum uuuuuu aby być 1 

Styl Czarno Zielony Jak NAJBARDZIEJ!!!!

Ranga Redaktora oczywiście ale Również i Redaktor Naczelny bo w końcu ktoś będzie musiał tego pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Śledzik napisał:

Wszystko Ładnie Pięknie tylko tak:

Top Posterzy/Czasu jak dla mnie zbędne bo przyjdą ci takie dzieci i będą tylko bezsensownie spamić na forum uuuuuu aby być 1 

 

No to od tego są administratorzy zeby banowac te ,,dzieci,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, fajnie że wysiliłeś głowę, ale oprócz oklepanych tematów porównujących nas do innych for tej tematyki chyba lepiej wysilić się o dzień/miesiąc dłużej i zastanowić się nad pomysłem co może nas WYRÓŻNIĆ na tle innych, żeby potencjalni użytkownicy zobaczyli oryginalne forum, a nie jedno z 100000 pozycji w wyszukiwarce.

Aczkolwiek żeby nie było jedyna sensowna propozycja jest z darkMode; <- Dzień, może dwa zabawy zależy w czym jest pisany front, czy JS/Angular, czy jak ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sn1CkY napisał:

 co może nas WYRÓŻNIĆ na tle innych

Musicie się obsypać brokatem xD Orginalne, nie typowe, wyróżniające pomysły poszły spac już dawno temu. Jeśli chcecie cokolwiek tu rozruszać cokolwiek to rozruszajcie serwery, dd2 lub jakiś inny, nie wymagający zbyt dużego wkładu własnego serwer. Skoro i tak stoją na dedyku to jedynie reklama stanowi wyzwanie(w PLN). Już wtedy będą znośne te jasne kolorki na forum xD

Ludzie sami przyjdą, lecz porządek z starymi działami na forum wypadało by zrobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...