Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

LemoN.

[Odrzucone] Moderator - LemoN.

Polecane posty

Imię: Alan

Nick: LemoN.

Wiek: 16

Doświadczenie: Bardzo duże chodź sieć miałem w tamtym roku , to doświadczenie mam duże , więc umiem posługiwać się ACP jak MCP , zamykanie działów , przenoszenie itd.

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?: Chcę zostać Moderatorem dlatego ,że jestem młody i lubię pomagać innym , chciałbym żeby forum powstało znowu na nogi tak jak było kiedyś , chciałbym zaprosił kilku nowych osób i znaleźć serwery oraz pilnować porządku na forum. I chciałbym zarządzać forum , czyli zamykać tematy przenosić itd.

Co zrobisz jeśli nie będzie Twojego przełożonego a ktoś będzie miał problem?: Jeśli ktoś będzie miał problem ? Jeśli chodzi o forum to postaram się z nim porozmawiać jeśli nie zrozumie to dostanie warna.

Lubisz pomagać użytkownikom?: Tak lubię i to bardzo.

Kontakt (GG, Steam, ..):  GG 70474979

Kilka słów o sobie:  Mam na imię Alan i pochodzę z woj. Lubuskiego na co dzień nie mam co robić bo jest wirus , więc siedzę w domu i gram sobie. Lubię pomagać innym osobom oraz rozmawiać z innymi. Lubię grać w gry ,oglądać filmy oraz słuchać piosenek. Moim marzeniem jest dostać się do jakieś drużyny e-sportowej w CS:GO.

5 reklam Forum (obowiązkowe): Zrobię w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie

- podanie pozostawia wiele do życzenia 

- jesteś nieogarnięty z tego co widzę

- nie spełniasz wymagań na obecną chwilę (oceniam zgodnie z obowiązującymi w czasie składania podań)

Reszty chyba nie muszę pisać. Oczywiście zaczekam, aż ktoś inny również się wypowie żeby było fair - bo wyjdzie że się uwzięłam.

Kilka słów ode mnie, bo widzę, że nie rozumiesz co Ci próbujemy od kilkunastu tygodni przekazać. Przychodzisz na forum i chcesz od razu wysokiej rangi, umawiasz się rzekomo z Blackiem (otóż ja wiem jak rozmowa wyglądała i co zostało ustalone oraz to co później ja ustaliłam z administracją). Jesteś tu nową osobą, nie znasz tego forum, starej ekipy, która została, twierdzisz raz, że chcesz dołączyć z serwerami zaraz, że je znajdziesz. Z całym szacunkiem doceniamy chęć pomocy, ale aby odnowić forum pod względem aspektów administracyjnych jest wystarczająco osób (starej ekipy, która wie jak było i wie co z czym się je)

P.S. Reklamy w wolnym czasie? Przecież jest koronawirus, nudzisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że rekrutacja jest OFF, bo bym musiał się wysilać z rozpisywaniem argumentów na nie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, KarQ napisał:

Jak dobrze, że rekrutacja jest OFF, bo bym musiał się wysilać z rozpisywaniem argumentów na nie 😛

No weź... chciałam poczytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...