Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lewy.

Poradnik cs go.

Recommended Posts

Psychologia.
Psychologia jest dominującym czynnikiem gry. Grając w jaką kolwiek grę celem jej jest przechytrzenie przeciwnika. W tym momencie skupimy się na counter strike global offensive, odpowiednie zarządzanie pieniędzmi, zakup pancerza, i zwinność to po prostu podstawa wygranej rundy.
Stan skupienia.
Drugą rzeczą na jaką powinniśmy zwrócić uwagę jest stan skupienia.
Wyróżnię dwa rozdaje, stan luźnej gry, lub naturalnie zmęczenia. Posłużę się przykładem będąc w szkole, pracy przeważnie każdy myśli tokiem odwalenia swojej roboty najlepiej jak się potrafi.. Po jakimś czasie nadchodzi czas zmęczenia.. Nasz organizm i mózg potrzebuje się skupić, ale w tym przypadku akurat na śnie, odpoczynku. Grając w cs'a warto uporządkować sobie dwie strefy, które powyżej wymieniłem.

Gra informacyjna.
Kolejną bardzo pożyteczną rzeczą jest porozumiewanie się z zespołem. Najlepiej kiedy po śmierci, lub po prostu kiedy po wychyleniu się wiemy, że tam nie warto wpychać się na chama informujemy o tym team.. Po raz kolejny posluze sie przykładem...
- Kur** jeba** z awp, ma wh.
-Typ z awp stoi wcelowany w drzwi na longu.
Potrafimy odróźnic dwa zdania od siebie, a czym? No oczywiscie trescia, pierwsze zdanie zawiera bardzo malo informacji, a wiec mogloby nie zostac napisane badz wypowiedzone, bo po co?
A drugie? Wnosi duzo wiadomosci, wtedy osoba z team'u wie, ze nie warto ladowac sie na smierc.
Jesli nie potrafimy posługiwać się innymi językami, nie warto pchać się w randomową gre. Polecam dobranie dobrego, polskiego team'u.


Czułość.
Polecam pobrac mape training aim cs_go.
Jesteśmy już na mapie, na lewo mamy menu treningów natomiast na prawo menu bronii. Po wybraniu sprzętu, kierujemy się na prawą stronę i strzałem wybieramy ,, Classic Fast Aiming. " stajemy na środku naszej ,, strzelnicy " i klikamy start.. Polecam wracanie celownikiem do środka i wcelowanie w pojawiające się kropki.
Podsumowanie... Ile razy udało Ci się trafić? Twój celownik był przed, a może jednak za celem? Odpalacie menu wybieracie czułość i próbujecie aż do skutku dopasowania jej do swojej gry.

Rozrzut.
Kolejny bardzo ważny czynnik dobrej gry.. Na odległość polecam strzał seriami, a w bliskiej odległości od przeciwnika możemy ponieść się na krótkie full auto.. Do przesady oczywiście. Zauważyłem , że wielu z was zauważając dwóch/ trzech przeciwników wpada w panikę i ładuje full auto w jednego, uppssss.. Napotkany problem.. Czym strzelać  w resztę? Oczywiście na zamkniętych powierzniach możemy skampic i przeładować broń, a na otwartej? Absolutnie nie.
Wychylanie się.
Nastepny super ważny czynnik to wychylanie sie. Posiadajac flesha rzuć go, a potem szybko wskocz.. Natomiast wychylając się z respa na środek, bądz z longa przez drzwi i w innych chociażby nieoczekiwanych momentach narażeni jesteśmy na snajpera.. Polecam nie wpychać sie i nie dać zabić , tylko lekko okiem zmierzyć czy tam ktoś jest..

Nauka po przez błędy.
Ludzie ucza sie na bledach. Daje przyklad, skampiony typek na gali stoi z p90 lub jaka kolwiek bronia i strzela headshot'y jak na aimie.. Dajesz zlapac sie tak w dwoch kolejnych rundach. STOP. Wystarczy. Ten blad powinien nauczyc Cie tego, zeby nastepnym razem byc ostroznym, albo po prostu robic to samo, zlapac kilku graczy i zarobic pare fragow.
Zakończenie poradnika.
Ponieważ to jest tylko i wyłącznie gra, bywają przegrane i wygrane. Nie poddawaj się i ucz na błędach, pewni gracze z silvera wychodzili do orzelka. Zmotywuj sie tym ze zawsze mogło być gorzej.

 

Zakaz kopiowania powyższej części bez mojej zgody.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...