Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

FleGMaTyK

Podanko By FleGMaTyK :3 *.*

Polecane posty

Imię: Paweł
Nick: FleGMaTyk
Wiek: 17
Staż w Counter Strike: 5 lat
Byłeś już administratorem serwera?: Pewnie :)
Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 4. "Poprzednie + Potrafisz pisać proste pluginy amxx."
Link do profilu STEAM: FLeGMaTyK / IŁAWA TEAM :)
Posiadasz działający mikrofon?: Pewnie :)
Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Iż gdyż ponieważ bo irytują mnie dzieci grające na wh etc . Chciałbym w miarę możliwości jak będę grał w cs sobie z koleżkami , żeby nie było takiej trzody na serwie : ) Gram dość często myślę , że mnie widać na serwerze i dostane poparcie !  Z góry dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki co nie

-konto pod podanie

-z ta aktywnoscia tez tak za dobrze nie jest niestety :/

podanie nie bardzo przekonuje 

No i popraw troche zachowanie bo mnie wkurzyles swoim zachowaniem niestety.

 

Spróbuj za tydzien lub dwa

 

usunąłeś moją edycję więc napisze jeszcze raz w swoim ;) a za post niżej otrzymujesz warna :)

d) Na serwerze gramy dynamicznie i wykonujemy cele mapy. Notoryczne kampienie na respie będzie karane wg taryfikatora.

jak widac nie ma mowy tu o rashowaniu, natomiast jest w regulaminie, który wyświetla się przy wchodzeniu na serwer. Jest tam napisane "Na serwerze można rashować" czy cos w tym stylu , a zakazuje się kampienia na respie TT dłużej niż do 1:30 trwającej mapy. : )

Edytowane przez WhaT's up
sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maluteńkie tak 

+widzę na serwie 

+/- troche słabo z kulturą

+ogarnięty

-mała aktywność na forum 

-podanie na odwal się tak troche

Edytowane przez aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

- Podanie napisane w 2 minuty. Napisz coś co pozwoli Ciebie poznać, a nie podanie napisałeś by napisać.

- Konto założyłeś tylko dla podania niestety.

-/+ Aktywność

Edytowane przez AreS DD2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

male tak.

+widze Cie na serverze

+steam

-/+ konto dla podania

-/+ aktywnosc na forum

na okres probny mozna przyznac admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja tak przy temacie nie powinienem się wypowiadać przy serwerze, na którym nie grałem jeszcze ;)

Hmm, za dużo nie na taki postęp, ale jeżeli koledze zależy na adminie, przez najbliższe 2 lub 3 tygodnie się trochę "poprawi", że tak powiem może damy Pana na test próbny admina (może macie coś takiego) i sprawdzimy czy się nadaje, czy niestety nie. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez OLo
      Witam,skladam prośbę o dodanie mi admina.
      Mam doswiaczenie,dobrze znam wasza serwerownie jak i włascicieli portalu.

      Serdecznie pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie  sprawy.
    • Przez SiLvErEk
      Imię: Szymon
      Nick: SILVER
      Wiek: 18
      Staż w Counter-Strike Global Offensive: Gram w cs 1,6 ale w cs:go gralem 4 lata
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: byłem na 4 
      Znajomość( AMXzgodnie z naczą skalą):4 Ale podstawowe komendy AMX znam.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: gram w 1.6 nonsteam
      Posiadasz działający mikrofon?: tak, 
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:Własnie zrozumialem że musze siedzieć dlugo na serwerze jak pisze ze ktos mi wbil na konto to admina nie ma ktos mi zabral 9k monet (Wydal) i chce zostac adminem ponieważ adminów brak jedynie jakis tam wbije jak nikt nic nie robi.
        
    • Przez Yaudso
      Imię: Szymi
      Nick: Yaudso
      Wiek: 19 wiosen
      Staż w Counter-Strike Global Offensive: okolo 800h ale takto gram w 1.6 w go nie gram bo mi komp nie wyrabia
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: minecraft sie liczy?
      Znajomość SM (Zgodnie z naszą skalą): 0(naucze sie co to) ale znam komendy amx (mysle ze wystarczajaco)
      Link do konta STEAM, na którym grasz: gram w 1.6 nonsteam ale link podam http://steamcommunity.com/profiles/76561198145894396/
      Posiadasz działający mikrofon?: tak, nawet 2
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: chce tepic plugastwo cheaterowskie , gram troche na serwie wiec mysle ze cos tam zdzialam
    • Przez YsIo
      Imię: Marcin
      Nick: YsIo
      Wiek: 22 
      Staż w Counter-Strike: 8 lat
      Byłeś/aś już administratorem serwera?:Tak
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):4
      Link do konta STEAM, na którym grasz: Brak Steama.
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak, lecz nie używam
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Denerwuje mnie ciągłe pisanie o cheatach na sb. Pozatym jak gram, żadko kiedy jest admin który zapanuje nad porządkiem na serwerze. Co prawda nie spełniam wszystkich wymagań, ale warto spróbować, nic się nie stanie jak się nie uda :). Dużo czasu na serwerze też nie mogę poświęcić na gre, że względu na dziecko ale staram się co jakiś czas na dzień wchodzić jak kobieta i malutka mi pozwolą. 
       
      Pozdrawiam
       
       
    • Przez Lewy.
      Imię: Mateusz. Nick: TajFuN. (wczesniej KaKuS! ) Wiek: 18lat. Staż w Counter Strike: +/- 7lat Byłeś już administratorem serwera?: Tak oczywiście. Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 2/5. Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/id/tajfunek/ Posiadasz działający mikrofon?: Można powiedzieć, że tak gdyż czasami mikrofon się zacina i nie działa, ale większość słyszała mój głos i wie, że nie jestem kłamcą co do wieku. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Chcę pomóc w rozwoju serwera co prawda nie mam steam cs 1.6, ale mam konto steam i myślę, że kontakt ze mną jest ułatwiony, a w szczególności jestem dość aktywny więc nie będzie problemu. Myślę, że przez okres jaki z wami jestem tutaj na sieci jak i na serwerach można mi zaufać i dać admina bez steama cs 1.6. Na dodatek mam konto w bansie więc mam na sieci duże zaufanie, a ten steam to myslę, że nie będzie tutaj mega minusikiem. - Ukończone 16 lat. [ +]
      - Minimum 12h przegrane na serwerze oraz 500h na łącznie w grze (zarejestrowane przez steam). [ +/- ]
      - Znajomość regulaminu serwera oraz forum. [+]
      - Minimum podstawowa znajomość AMXX . [ raczej + ]
      - Zaangażowanie w dany serwer i forum (zapraszanie znajomych na serwer/forum, zgłaszanie błędów, pisanie propozycji itd.). [+/-]
      - Posiadanie kultury osobistej. [+]
      - Dawanie przykładu innym graczom. [+]
      - Mile widziane wsparcie finansowe, reklama sieci itp. [ Rozumiem i będę wspierał jak tylko będę mógł ]
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...