Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Squnik

ADMINI serw masakra :/ ogarnijcie

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dous
      Witajcie
      No więc, na samym początku chcę podkreślić, że nie jest to w żadnym wypadku "zemsta" za odrzucone podanie. Chciałem po prostu pokazać wam, jak super wyspecjalizowanych adminów macie w swoim zespole. Niżej znajdziecie demko, na którym przez caaaałą mapę gracz       -=[V]=-      śmigał sobie legalnie na aimie w obecności 2 a nawet w pewnej chwili i 3 adminów. No uśmiałem się, serio    http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1507271910-de_dust2-1438017000-1438018800.zip
      Jest to demo z waszego HLTV. Podczas gry zgłaszałem również na u@ potencjalnych cheaterów (2 z nich byłem pewien, a ostatni raz pomyliłem się... nie pamiętam kiedy), lecz admini niezbyt zaangażowani byli w sprawdzenie informacji. Przecież fragi same się nie nabiją, prawda? Najlepszy był moment, kiedy to jeden z nich (nie wiem który) napisał na y@, że gracz którego zgłaszałem jest czysty. Brzmi normalnie? Tsa... Oboje admini byli przy życiu, więc raczej nie mogli tego sprawdzić. Przykre..
    • Przez ProBeMeSkill
      pytanie  serwer zmienil ip lub zalozyl haslo   ??? 
    • Przez Justynasb;*
      próbuje wejść na serwer i nic, resetowałam ruter, też nic nie dało, co mam zrobić w takiej sytuacji ?

    • Przez BlackGirl
      Czy na tym serwerze sa w ogóle jacyś admini?) Jak są t niech chociaż wejdzie na 5 minut..  a nie wejdzie jakiś cziter i na wh i aim gra i ci grę psuje
    • Przez hasanLEMBEK
      Witam..
      Czy ktoś mi odpowie na pytanie?..
      Dlaczego na tym serverze nie można wgrać skina do awp?
      obojetnie jakiego tylko nie to serverowe gunwo.
      Wywalal serverowe awp z "models" wklejam swoje.
      I jak wlaczam serwer to i tak się pobiera serverowe -,-
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...