Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dous

User
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Dous

 • Rank
  Aktywny

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  DGG

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. iframe src="/topic/14255-podanie-o-admina-dous-v2/?do=embed" frameborder="0" data-embedcontent=""> Złożyłem podanie, mimo zamkniętej rekrutacji, ponieważ nie widziałem [email protected] na serwerze i rozumiem, że może nie wiedzieć jaka panuje tam sytuacja. Powyższy temat był więc propozycją jej otwarcia, a został zamknięty jak się domyślam bez żadnej konsultacji z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację. To co się tutaj wyrabia nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem ani nawet postępowaniem według zasad. Od kiedy to Moderator decyduje czy podanie należy odrzucić? Nie znam obowiązków tutejszego moderatora ale przez lata gry na różnych serwerach nie spotkałem się jeszcze z takim nadużywaniem funkcji. Skoro tak "doskonale" sobie radzicie i nie potrzebujecie pomocy, to dlaczego non stop (nawet kiedy admin jest na serwerze, co pokazałem w poprzedniej skardze http://cs-staraszkola.pl/topic/14185-najlepsi-admini-jakich-widziałem/) ktoś odpalony jest na serwerze. Nie mówię, że wszyscy admini są niekompetentni. Radzę jednak bardziej brać pod uwagę doświadczenie i staż, a nie to że kogoś już znacie Tak naprawdę, nawet gdybym był z wami na forum od powiedzmy roku, to w żadnym stopniu nie odzwierciedlałoby jakim byłbym adminem. Podsumowując: 1. Chcę zaproponować ponowne otwarcie rekrutacji, bo admini naprawdę nie dają rady 2. Polecam wrócić do tego tematu http://cs-staraszkola.pl/topic/14185-najlepsi-admini-jakich-widziałem/ i zastanowić się, czy tacy admini powinni dalej pełnić swoją funkcję 3. Tak, czepiam się ale robię to w granicach regulaminów, w przeciwieństwie do np. @JOT. PE TajFuN., który nadużywa swojej rangi Moderatora, ponieważ nie ukrywajmy - nie lubi mnie Z tego także należałoby wyciągnąć jakieś konsekwencje... Lubię grać na waszym serwerze, lecz niektórzy członkowie ekipy usilnie próbują to zmienić. Jeżeli to się nie zmieni, to nie wróżę przyszłości dla tego serwera. Jest dobry, ale atmosfera i lenistwo adminów strasznie zniechęcają.
 2. Tak, zauważyłem, że rekrutacja została zamknięta, lecz do napisania kolejnego podania skłoniła mnie sytuacja jaką zastałem dziś, wczoraj, przedwczoraj... Czyli brak jakiegokolwiek admina w godzinach porannych, rzadziej popołudniu, a co do wieczorów, to frekwencja też nie jest satysfakcjonująca. Imię: Patryk Nick: Dous/ Dous ︻芫═==一 (i kilka innych, których właściwie nie pamiętam) Wiek: 17 Staż w Counter Strike: Grubo ponad 4 lata Byłeś już administratorem serwera?: Niejednokrotnie Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 2,5 Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198058132564/ STEAM_0:0:48933418 Posiadasz działający mikrofon?: Tak Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Wchodzę na serwer, gram 5 minut, wychodzę. Dlaczego? Otóż, nie jestem tak dobry w tą grę, żeby móc rywalizować z AimBOT'em czy innymi wspomagaczami. Chciałbym pomóc wam pilnować porządku na serwerze, ponieważ spodobał mi się on, a tegoroczne wakacje spędzam w domu, więc mam dość dużo wolnego czasu. Kiedy wakacje się skończą, nadal chciałbym pełnić tę funkcję lecz to już zależy od tego czy wystarczy mi na to dnia. W poprzednim podaniu możecie wyczytać, że jestem naprawdę doświadczonym graczem i z rangą admina serwera też miałem już wiele razy styczność. Liczę, że pozwolicie mi się wykazać i chciałbym zaproponować okres próbny Z uwagi na zamkniętą rekrutację, proszę o podjęcie decyzji wyższą administrację i zamknięcie do tego czasu mojego podania, aby uniknąć zbędnego spamu. @JOT. PE TajFuN., dziękuję za troskę ale poprosiłem o to samo linijkę wyżej, więc twój post był zbędny.
 3. Wskaż mi proszę punkt regulaminu, który zabrania mi składania skarg w przypadku, kiedy admin nie wykonuje swoich obowiązków. Problem w tym, że zgłosiłem gracza, a obaj admini byli żywi, co uniemożliwiało im sprawdzenie potencjalnego cheatera. Zanim którykolwiek z nich padł, ukazało mi się jedno słowo - "czysty". Jak najbardziej się z tym zgadzam lecz jeżeli już to robi przynajmniej ze względu na zasady moralne nie powinien wprowadzać gracza w błąd. Chyba koleżanka ma błędne pojęcie na temat znaczenia słowa "SPAM". Według Ciebie, jeżeli na serwerze jest 10 potencjalnych cheaterów i ja wyślę 10 różnych wiadomości, to jest to spam (tak to wygląda). Błąd. Oczywiście, zgadzam się. Jednak nie tego dotyczy moja skarga i jeżeli będę miał ochotę zgłoszę cheatera w odpowiednim dziale. Według regulaminu, to już jest obrażanie mojej osoby, co o ile się nie mylę jest karane warnem. Na przyszłość sformułuj takie komentarze np. "Zachowujesz się jak...". Wtedy już to obrazą nie jest, bo nie zwracasz się bezpośrednio do mnie
 4. 1. Może być, tylko skrócić czas bana do 1 minuty maks. 2. Korzystałem adminując na innym serwerze i powiem, że jest to dość przydatny plugin, na tak. 3. Zbędne myślę. 4. Również zbędne.
 5. Dowodem jest demko. Gracz -=[V]=- to ja i jestem już od samego początku mapy na serwerze. Skoro nie zauważyłeś mnie po pierwszych 17 minutach, to skąd stwierdzenie: A nicki tych niby cheaterów są nieważne. Chodzi tutaj o to, że admin na usilne zgłaszanie potencjalnych cheaterów wgl nie reagował. No nie licząc kicka, za spam na [email protected] (mimo, iż wykorzystywałem [email protected] zgodnie z jego przeznaczeniem). Zostałem po prostu zignorowany, bo admini byli zbyt zajęci grą, żeby sprawdzić czy, aby na pewno mylę się co do cheaterów.
 6. Dous aka -=[V]=- Kolego, to był test, którego nie zdałeś. Nie chodzi tu o zgłoszenie cheatera tylko brak twojej reakcji na zgłoszenia w grze jak i trafnej interpretacji mojej gry. Wiem, że mnie obserwowałeś, wiem kiedy i wiem, że uznałeś mnie za czystego Cheaterem nie musicie się martwić, było to jednorazowe w celu pokazania, że nie wystarczy "mieć zaufanie na forum" żeby być adminem. Do tego trzeba pojęcia o cheatach, na temat ich działania. Nie chcę tutaj pogrążać adminów.. To ma być swego rodzaju pouczenie i liczę, że zauważycie swój błąd.
 7. Witajcie No więc, na samym początku chcę podkreślić, że nie jest to w żadnym wypadku "zemsta" za odrzucone podanie. Chciałem po prostu pokazać wam, jak super wyspecjalizowanych adminów macie w swoim zespole. Niżej znajdziecie demko, na którym przez caaaałą mapę gracz -=[V]=- śmigał sobie legalnie na aimie w obecności 2 a nawet w pewnej chwili i 3 adminów. No uśmiałem się, serio http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1507271910-de_dust2-1438017000-1438018800.zip Jest to demo z waszego HLTV. Podczas gry zgłaszałem również na [email protected] potencjalnych cheaterów (2 z nich byłem pewien, a ostatni raz pomyliłem się... nie pamiętam kiedy), lecz admini niezbyt zaangażowani byli w sprawdzenie informacji. Przecież fragi same się nie nabiją, prawda? Najlepszy był moment, kiedy to jeden z nich (nie wiem który) napisał na [email protected], że gracz którego zgłaszałem jest czysty. Brzmi normalnie? Tsa... Oboje admini byli przy życiu, więc raczej nie mogli tego sprawdzić. Przykre..
 8. Pozwolę podkreślić, ze te 120 minut, to czas kiedy grałem na steam, a przez 3 dni gralem na ns, coddaje + jjakies6h gry. A co do aktywnosci na forum, to funkcje o której tutaj mowa bede pelnil w grze. Poza tym to jest do nadrobienia Pisze z telefonu, przepraszam za bledy. @EDIT: W tym tkwi sens mojego podania. Gram w innych godzinach. Co serwer ma z 5 adminow kiedy oni tez sa ludzmi i nie moga siedziec 24/7. Btww. O ile sie nie myle nie powinny wypowiadac sie osoby, które nie mialy ze mna kontaktu
 9. Imię: Patryk Nick: Dous Wiek: 17 Staż w Counter Strike: Grubo ponad 4 lata Byłeś już administratorem serwera?: Niejednokrotnie Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): Powiedzmy że 2,5, bo pomagałem w edycji pluginu EXP MODE pod serwer Surf Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198058132564/ STEAM_0:0:48933418 Posiadasz działający mikrofon?: Tak Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Otóż, zawitałem kilka dni temu na wasz serwer. Przyznam, że odrazu mi się spodobało i chciałbym z wami zostać na dłużej. Grałem chwilę i byłem zmuszony wyjść, ponieważ wszyscy admini opuścili serwer, a z aimerem nie pogadasz. No więc stąd moje podanie Lubię grać na waszym serwerze lecz bez graczy wspomagających się cheatami. Doświadczenie mam spore, adminowałem na wielu serwerach o różnych modach (FFA, Aim/AWP, Surf, Jailbreak), nigdy nie było na mnie skarg (oczywiście sensownych, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto wie lepiej ) i ogólnie to chyba wszystko. Jeżeli mogę coś więcej powiedzieć to pytajcie śmiało. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i gwarantuję, że nie będziecie martwić się cheaterami pod moją obecność.

×
×
 • Create New...