Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PANORAMIX

ZŁODZIEJE NA SERWERZE

Polecane posty

Coraz częściej dostaję informacje że gracze zostali okradzeni ze wszystkich farbek jakie mieli. Bardzo często też zauważam że ktoś przekazuje komuś wszystkie swoje farbki. Nie mam możliwości sprawdzić czy to kradzież bo jak? Mam pytanie czy istnieje jakaś lista dawanych farbek lub temu podobne. Może wy macie jakiś pomysł !!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam,

PANORAMIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zobacz ile procent graczy ma steam 10? może nawet mniej Innym pomysłem jest wogóle wyłączenie komendy /daj

Edytowane przez PANORAMIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś hasła na farbki np wpisujesz /haslo i dodajesz hasło za każdym razem jak chcesz komuś dać farbki je wpisujesz. Hasło będzie się resetowało wraz z resetem lvl , ranku i farb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym hasłem. Lecz, myślę, że każdy może zapomieć hasło, więc proponuję dodać takie coś jak przypomnienie emailem. Po wpisaniu "/haslo" Wyświetla się np:

1. Załóż hasło.

2. Zmień hasło.

3. Przypomnij hasło.

I przy 1 wpisujemy hasło np: staraszkola a następnie email [email protected] coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od hasła macie VIP'a, którego możecie sobie zakupić.

Co do pomysły to moim zdaniem lepiej by było zrobić logi kto komu przekazał farbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od hasła macie VIP'a, którego możecie sobie zakupić.

Co do pomysły to moim zdaniem lepiej by było zrobić logi kto komu przekazał farbki.

 

Wszelkie operacje są zapisywane (np. data, ip).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też jestem za usunięciem komendy  /daj 

 

dużo graczy pożycza farbki od kogoś mówiąc że oda 

a potem nie oddają i są kłótnie 

 

Przecież pożyczacie te farbki na własną odpowiedzialność, jeśli inny gracz Wam ich nie zwróci to wasza strata. Komenda może zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wywnioskowałem to są logi do których wgląd ma BlackDead.

Nie mogę ich nikomu udostępniać, ponieważ znajdują się tam adresy ip graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ich nikomu udostępniać, ponieważ znajdują się tam adresy ip graczy.

 

Rozumiem, dlatego piszę że tylko Ty masz wgląd do logów. Najłatwiejszym sposobem aby się zabezpieczyć jest zakup VIP-a, w tedy będziecie mieć hasło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem zrobić Hasła na konta gdzie przy wchodzeniu na serwa wpisywać swoje hasło :)

Edytowane przez rafcio7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BlackDead czy nie dało by się zmodyfikować tych logów aby było wyświetlane tylko kto komu kiedy i ile farbek dał. Takie info nie zrobiło by nikomu krzywdy a każdy mógłby wejść w log i zobaczyć kto go okradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wydawać farbki na bieżąco lub zakupić VIP 3/6 zł to nie jest jakaś niewyobrażalna suma.

 

Komenda jest przydatna a jeżeli ktoś boi się o stratę farbek to musi zakupić sobie VIP'a lub jak @Majeran wspomniał wydawać je na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za usunieciem opcji /daj :)

Edytowane przez loco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2
       
      30.01.2018
       
       
    • Przez Satis
      Cześć, jak wiecie lub nie tworzymy serwer minecraft. Serwer w 80% jest skonczony zostały małe drobiazgi takie jak tabela, mapa, czy pare pluginów. Szukamy testerów, oraz osób które ogarniaja skrypty,pluginy. Niech zgłaszają się tutaj, a my wybierzemy potencjalne osoby.. //Za Pozwoleniem.
    • Przez BlaQ517
      Włączenie GOTV
       
      Aby włączyć GOTV należy dopisać do lini startowej
      +tv_enable 1 lub do pliku konfiguracyjnego
      tv_enable "1" Konfiguracja GOTV
       
      Konfigurację warto dodać do osobnego pliku konfiguracyjnego np. gotv.cfg, aby został wczytany należy dodać do lini startowej
      +exec gotv.cfg Mój gotv.cfg
      tv_enable "1" // 1 - GOTV włączone, 0 - GOTV wyłączone tv_name "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Nazwa GOTV tv_title "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Tytuł GOTV tv_password "" // Hasło wymagane do połączenia się z serwerem GOTV tv_autorecord "1" // Autoamtyczne nagrywanie tv_debug "0" // Debugowanie tv_maxclients "16" // Maksymalna ilość klientów tv_maxrate "64000" // Maksymalna ilość bajtów na sekundę wysłaną do klienta echo "[Cs-StaraSzkola.pl] gotv.cfg wczytane" Tak skonfigurowane GOTV będzie automatycznie nagrywać dema (w katalogu csgo).
    • Przez BlaQ517
      2014
      02.05.2014
      13.05.2014
      14.05.2014
      03.06.2014
      14.06.2014
      20.06.2014
      22.06.2014
      29.06.2014
      09.07.2014
      13.07.2014
      23.07.2014
      03.08.2014
      05.08.2014
      20.08.2014
      09.09.2014
      22.09.2014
      05.10.2014
      06.10.2014
      01.11.2014
      03.11.2014
      07.11.2014
      08.11.2014
      23.11.2014
      25.01.2015
      26.01.2015
      29.01.2015
    • Przez DEADP00L
      Nasz serwer posiada 14 modów w 3 dodatkowe postacie, poniżej krótko opiszę każdy z nich.
      #1. Global Player Icons - pokazuje ikony graczy na mapie

      #2. Polish Language Pack - polska paczka językowa w części przetłumaczona i poprawiona przeze mnie
      - wszystkie komentarze postaci są przetłumaczone
      #3. Deluxe Campfires - dodaje nowe rodzaje ognisk, 6 nowych ognisk.

      #4. Simple Protection - dodaje system ochrony na serwerze. Mianowicie chroni wasze skrzynki przed innymi graczami a także przed podpaleniem rzeczy zrobionych przez was.
      #5. Health Info - pokazuje ilość HP mobów (stworów).
      #6. Golden Spear - dodaje na serwerze złotą włócznie.
      #7. Slower sanity drain - duchy nie oddziaływują na psychikę graczy.
      #8. Extra Equip Slots - dodaje dwa ekstra miejsca w naszym ekwipunku. Pod plecak i amulet.

      #9. Mineable Gems - dodaje więcej gemów (kamieni) do zdobycia z innych surowców takich jak: kamienie / nagrobki.

      #10. Throwable Spears - jak sama nazwa mówi, można rzucać włócznią w moby. Użycie (PPM), 35 DMG. Nie działa na ptakach oraz pszczołach.
      #11. Regeneration - jeżeli mamy pełny żołądek to nasze życie automatycznie się regeneruje.
      # Teraz przedstawię 3 nowe postacie #
      #1. Haruz

      * Dostaje latarnie na start,
      * Jedząc mięso zdobywa level (maksymalnie 30) a przy tym jego statystyki wzrastają:
      Zdrowie 100 >> 220
      Żołądek 150 >> 300
      Umysł 90 >> 150
      Regeneracja 1:11s >> 1:5s
      #2. Sollyz


      * Dostaje wędkę na start,
      * Jedząc ryby zdobywa level (maksymalnie 30) a przy tym jego statystyki wzrastają:
      Zdrowie 100 >> 220
      Żołądek 150 >> 300
      Umysł 90 >> 150
      Normalna prędkość >> 2x
      #3. Devon


      * Jest bardzo szybki w porównaniu do innych postaci
      * Może łatwiej oswajać ptaki
       
       
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...